ברקוביץ' ייפגש עם אבוטבול ודמארי בראשון

מנג'ר הפועל ת"א נסה להשאיר את השחקנים במועדון. עידו חג'ג' שלל את מכירת ורמוט לקבוצה אחרת

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.06.14 - 13:19
אבוטבול ודמארי. מה צופן עתידם? (אלן שיבר)
אבוטבול ודמארי. מה צופן עתידם? (אלן שיבר)
תחילת כתבהאחרי שהגיע אתמול (חמישי) המנג'ר הטרי, אייל ברקוביץ', לראשונה למתחם חודורוב, בהפועל ת"א ממשיכים לעבוד ומגבשים לאט לאט את הסגל. האימונים יפתחו ב-17 לחודש והמטרה של הצוות המקצועי היא כמובן שלפתיחת האימונים יהיה סגל מלא.

העניין המרכזי שממשיך להעסיק את האדומים הוא חוזהו של גילי ורמוט. כל הזמן נערכות שיחות מאחורי הקלעים עם נציגו של ורמוט. עדיין אין הסכמה על התנאים, אבל גורמים המקורבים לעסקה אמרו לאתר ערוץ הספורט: "שני הצדדים מאוד רוצים שגילי ישאר כך שזה הולך לכיוון חיובי". בנוסף, בהפועל הבהירו כי עידו חג'ג', האיש החזק במועדון, שולל מכירה של הקפטן לקבוצה אחרת, מה שמחזק את את האפשרות שורמוט אכן ישאר.

ביום ראשון צפוי הקפטן הנוסף, שי אבוטבול, להיפגש עם אנשי המועדון במטרה לנסות ולסגור את החוזה שלו. כזכור, גם אבוטבול התבקש לקצץ בשכרו. גם עומר דמארי, שעדיין תלוי באויר (כרגע מחזיק בהצעה מאוסטריה וינה), יפגש עם המנג'ר הטרי ביום ראשון.

מי שנמצאים בחו"ל ובינתיים לא יפגשו עם אנשי הפועל הם הבלמים יורגן קולין וברנקו איליץ', שהגיעו למועדון בקיץ שעבר. בסביבתם טוענים כי אם לא יקבלו הצעה שתמצא חן בעיניהם לגבי גובה הפיצוי מהפועל, הם ישארו בעונה הבאה במועדון גם אם זה אומר שהם לא ישחקו במשך כל העונה. דבר שכזה יהיה כמובן לא פשוט מבחינה כלכלית להפועל, שכן חוזיהם נאמדים בכ-300 אלף יורו.
 
אגב, הכוונה של ברקוביץ' היא לייצר מתחם סטרילי ומסודר בו לשחקנים לא יהיה מפגש עם אוהדים ואחרים כמו שהיה עד עכשיו. למהלך הזה זוכה המנג'ר לגיבוי מעמותת האוהדים, "האדומים". 

בתוך כך, הכוורת המקצועית צפויה להיסגר גם היא בימים הקרובים, כרגע נראה כי אסי דומב לא ימנה עוזר מאמן. לגבי מאמן השוערים ייתכן מאוד כי יום טוב טליאס ימשיך בתפקיד.