קובי רפואה הודיע למכבי פתח תקוה: "אני עוזב"

החליט שלא לחכות להחלטה בנוגע לעמדת המאמן בעונה הבאה, ולא ימשיך גם בקבוצה הנוער. לידור כהן קיבל הצעה לחוזה לשלוש שנים

רועי זריהן  09.06.14 - 20:01
לא מוכן לחכות יותר. רפואה (אלן שיבר)
לא מוכן לחכות יותר. רפואה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

קובי רפואה החליט לעזוב את מכבי פתח תקוה. מקורבים למאמן, שעבד עד היום במחלקת הנוער וגם הדריך את הקבוצה הבוגרת יחד עם ייטב לוזון, מסרו לאתר ערוץ הספורט כי רפואה מאס ביריבויות הפנימיות בתוך ההנהלה, והודיע כי לא ימשיך באף תפקיד במועדון.

כזכור, אחרי שייטב לוזון השיג רק נקודה אחת בשלושת המחזורים הראשונים שלו כמאמן מכבי פתח תקוה, על רפואה הופעלו לחצים כבדים להצטרף אליו על הקווים של הקבוצה הבוגרת. השניים הצליחו בעבודה משותפת להשאיר את הקבוצה בליגת העל, גם כשאף אחד כבר לא נתן לה סיכוי.

במקביל למאבקי ההישרדות, רפואה אימן גם את קבוצת הנוער, איתה הגיע למקום השלישי בליגת העל. הערב רפואה הודיע לראשי המועדון כי לא יחכה להחלטה בנוגע לעמדת המאמן בעונה הבאה, וכי הוא עוזב גם את הנוער. עוד מסרו מקורבים למאמן כי רפואה בודק מספר אופציות מקבוצות בליגה הלאומית.

עומר גולן, המנהל הספורטיבי של מכבי פתח תקווה אמר לאתר ערוץ הספורט: "אני נורא מצטער שקובי נאלץ לעזוב. בחצי השנה האחרונה שאנו עובדים באופן צמוד למדתי ממנו הרבה. קובי ואני שיחקנו יחד במכבי פתח תקווה, הוא עזר לי כשהייתי צעיר ועזר לי גם עכשיו בתפקיד החדש. אני בטוח שקובי יצליח בכל מקום שהוא יהיה, כי הוא ווינר בנשמה ואני בטוח שדרכינו יצטלבו בעתיד".

גולן שוחח עם נציגו של לידור כהן והציע לו חוזה חדש ומשודרג לשלוש שנים, וכעת במכבי פתח תקוה מחכים להחלטת השחקן שמבוקש גם בבית"ר ירושלים. "נעשה הכל כדי שלידור ישאר אצלנו, יפרח ויתפתח לשחקן מוביל בכדורגל הישראלי. זה לא סוד שיש לי קשר מיוחד עם השחקן הזה ואני מאוד רוצה שהוא ימשיך".