מתן אוחיון סיכם בחיפה, סטויקוביץ' חתם ל-3 שנים

בלם ק"ש יצטרף לשנתיים, השוער החדש עבר בדיקות רפואיות ועבר רשמית למועדון. קפטן חיפה, יניב קטן, ייפגש בקרוב עם יעקב שחר. הערכה: יודיע על פרישה ממשחק

תומר לוי
תומר לוי  10.06.14 - 18:29
תחילת כתבה

חדשות טובות למכבי חיפה: יש שוער חדש, ובקרוב גם בלם חדש. ולדימיר סטויקוביץ' עבר היום (שלישי) בדיקות רפואיות במועדון וחתם על חוזה אצל הירוקים והצטרף רשמית למועדון. באופן שמעיד על הכוונות מצד חיפה, הוא הוחתם על חוזה ל-3 שנים. "אני מתרגש להגיע לכאן ובטוח שזו תהיה חווייה", אמר השוער לאתר הרשמי של מכבי חיפה, "האצטדיון נראה ממש חדיש ומודרני, אני מקווה לעזור לחיפה להגיע להישגים".

בנוסף, המשא ומתן בין מכבי חיפה למתן אוחיון הבשיל לכדי חתימה, שתתבצע מחר. הבלם שעזב את הפועל קרית שמונה קיבל הצעה לחתום לשנתיים, והצדדים סגרו את פערים. בפגישה שהתקיימה הערב. במקביל, הירוקים ממשיכים בחיפושים אחרי בלם זר וקשר אחורי זר כדי להשלים את הסגל לקראת העונה הקרובה.

כשבוע אחרי שנחשף כאן באתר כי יניב קטן שוקל לפרוש מכדורגל כבר הקיץ, קפטן מכבי חיפה חזר הבוקר (שלישי) לישראל מהחופשה המשפחתית. הקשר הוותיק סירב לדבר על עתידו עם כלי התקשורת שהגיעו לקבל את פניו, כך שיעברו עוד מספר ימים עד שהנושא יתבהר.

קטן צפוי להיפגש עוד השבוע עם נשיא המועדון יעקב שחר, עימו שוחח עוד לפני היציאה לחופשה, וההערכה היא כי יודיע על פרישה מכדורגל. אגב, הקפטן הירוק מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות במכבי חיפה, כך שגם העניין הזה יצטרך להיפתר. בתוך כך, 100 מאוהדי הקבוצה נפגשו עם קטן במסעדה בחיפה וביקשו ממנו לשחק עונה נוספת. 

בעניין אחר, אחרי שישלימו את הסגל, הירוקים יעברו לשלב השני בסגירת הקצוות - מציאת קבוצות לשחקנים שלא נמצאים בתכניות כמו אביחי ידין, בויאן שראנוב ואדין צוצאליץ'. לגבי ידין, מכבי חיפה לא פוסלת האפשרות להשאיל את השחקן. לידין, אגב, לעוד שלוש שנים בחיפה, כאשר בשנתיים האחרונות יש ירידה של 30 אחוז בשכר שהוא אמור לקבל.

בנושא אחר. על פי דיווחים ביוון, פאוק סלוניקי מעוניינת בבויאן שראנוב. השוער הסרבי כבר קיבל הודעה שהוא לא בתוכניות של אלכסנדר סטנוייביץ', ובפאוק אולי זוכרים את שני הפנדלים שעצר מול הקבוצה במסגרת הליגה האירופית.