הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ליון מעוניינת בדמארי". גוזלן יחליפו בהפועל?

בצרפת טוענים כי החלוץ מועמד מוביל. ברקוביץ' פנה לחיפה בקשר לשחקן

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.06.14 - 11:57
דמארי, בדרך לאימפריה הצרפתית?
דמארי, בדרך לאימפריה הצרפתית?
תחילת כתבה

הפועל תל אביב פועלת לצרף את שובל גוזלן. האדומים הודיעו היום (שלישי) כי המנג'ר הטרי של הקבוצה, אייל ברקוביץ', פנה למכבי חיפה באמצעות הסוכן גלעד קצב, וביקש להעביר בהשאלה את החלוץ הצעיר לקראת העונה הבאה.

גוזלן כבר קיבל הודעה מחיפה כי הוא לא בתכניות של אלכס סטנוייביץ' ובהפועל קופצים על המציאה. החלוץ מחזיק בהצעות אחרות, ביניהן מהפועל רעננה, אולם אין ספק כי האופציה ללבוש אדום קוסמת לו במיוחד. "ההצעה מהפועל היא אפשרות מצוינת, אבל כלום לא סגור עדיין", אמרו בסביבתו של גוזלן.

גוזלן, אם יגיע, אמור לשמש כמחליפו של עומר דמארי שצפוי לשחק באירופה בעונה הבאה. הבוקר מדווחים בצרפת כי מלך שערי הפועל ת"א בעונה החולפת מועמד להצטרף ללא אחרת מאשר ליון, אחת הקבוצות הגדולות ביותר במדינה. בסביבתו של השחקן טענו כי טרם הגיעה הצעה מליון.

בתוך כך, אתמול נערכה ישיבת דירקטוריון ראשונה בהשתתפות ברקוביץ', בעלי המניות ונציגי עמותת האוהדים. במהלכה הישיבה הבהיר המנג'ר כי שני שחקנים עומדים למכירה: עומר דמארי ודני עמוס. למלך השערים של הקבוצה אין עדיין הצעות אטרקטיביות, אך הכוונה של הפועל ושל השחקן היא מעבר לאירופה. לגבי דני עמוס, המשמעות הישירה של עזיבתו, אם וכאשר, היא שבוריס קליימן יהיה השוער הראשון. גם רובי לבקוביץ', אקס מכבי פ"ת, מועמד לעמדה בין הקורות.

בראיין גרזיצ'יץ' יקצץ בשכרו ועשוי להישאר לעונה נוספת. יורגן קולין מאוד רוצה להישאר בהפועל, אולם במקביל הצדדים הגיעו לסיכום ראשוני כי אם ימצא קבוצה אחרת, האדומים לא ידרשו עבורו כסף. סיכום בנוגע לפיצוי הכספי בגין התרת חוזהו עדיין לא הושג, כמו גם במקרה של ברנקו איליץ'.

בנוסף, בהפועל תל אביב החליטו שלא לשאול את בסארט עבדורחימי לעונה נוספת, וכרגע המועדון לא מתכוון גם לממש את האופציה לרכוש את כרטיסו. אם תגיע עבורו הצעה אטרקטיבית, הפועל תשקול לבצע את הרכישה ולמכור את השחקן מיידית במטרה לקצור רווח.