איתי מרדכי דורש מהפועל רבע מיליון ש"ח פיצויים

מנהל מחלקת הנוער פוטר על ידי ברקוביץ' ודורש 250 אלף ש"ח. עורך דינו: "החלטה משיקולים זרים ונסיון להתעשר על חשבונו"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.06.14 - 18:13
ברקוביץ'. תשלומים גבוהים רק על פיצויים (אלן שיבר)
ברקוביץ'. תשלומים גבוהים רק על פיצויים (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מנהל מחלקת הנוער של הפועל ת"א, איתי מרדכי, שפוטר בשיחה קצרה על ידי המנג'ר הטרי אייל ברקוביץ', דורש מהמועדון סכום פיצוי של כ-250 אלף ש"ח (249,357). במכתב שנשלח היום (שלישי) להנהלת המועדון באמצעות עורך דינו של מרדכי, עו"ד שי טל, מפורטים סכומי הפיצויים שכוללים בין היתר שכר עבודה למשך 12 חודשים (שכן למרדכי חוזה לעונה נוספת עם אופציה לשלוש נוספות), פיצויי פיטורים, פדיון חופשה (מרדכי טוען כי המועדון אסר עליו לצאת חופשה במהלך תקופת העסקתו) ופיצוי בגין פיטורים ללא שימוע.

"הואיל ומרשי היה אמור להיות מועסק תקופה ארוכה ובהתחשב בכך כי פוטר ללא שימוע בקלות דעת בלתי נסבלת, משיקולים זרים ולא עניניים.. הנכם נדרשים לפצותו בפיצוי בגובה שכר של חודשיים", נכתב במכתב.

עוד נכתב: "נראה כי המועדון ו/או מי מטעמו, גמר אומר לסיים את העסקתו של מרשי בניסיון להשיג ו/או לקזז ממנו כספים רבים ככל הניתן ואין נפקא מינה באיזו דרך. מרשי רואה בהתנהלות זו חוסר תום לב וניסיון להתעשר על חשבונו שלא כדין".

יש לציין כי מרדכי הגיע היום למתחם האימונים והמשיך לעבוד כרגיל וימשיך לעשות זאת עד אשר יקבל מכתב פיטורים רשמי. בניגוד לפרסומים, הוא לא התבצר בחדרו, אלא התנהל בצורה טבעית ורגילה לחלוטין. כל דרישת הפיצויים הזו מגיעה לאחר שגם המאמן הראשי בעונה האחרונה, רן בן שמעון עזב את המועדון והוא ידרוש פיצויים הקרובים לחצי מיליון ש"ח.

תגובת הפועל ת"א: "טרם קיבלנו מכתב שכזה, אך בכל אופן, איתי יזומן לפגישה עם הנהלת המועדון באופן מסודר, זאת לאחר שקיים פגישה עם המנהל המקצועי, אייל ברקוביץ' שאת תוכנה לא נפרסם כמובן באמצעי התקשורת".

לעניין אחר. הצוות המקצועי ערך היום מבחן לשחקנים מהליגות הנמוכות ולשחקנים מושאלים. 31 שחקנים הגיעו למתחם חודורוב ביניהם עדן שרם שהושאל בשנה שעברה להפועל הרצליה ופיליפ אבו מאנה שהושאל לבית"ר ת"א /רמלה.