פרסום ראשון: רן בן שמעון סיכם כמאמן מכבי פ"ת

ההפתעה הגדולה של הקיץ בליגת העל: כשבועיים אחרי שסיים את דרכו בהפועל תל אביב, המאמן חוזר למועדון בו החל את הקריירה כשחקן. סגר לעונה אחת במלאבס

רועי זריהן  11.06.14 - 10:46
בן שמעון, חוזר לאם המושבות (אלן שיבר)
בן שמעון, חוזר לאם המושבות (אלן שיבר)
פרסום ראשון

תגיות: רן בן שמעון

תחילת כתבה

האם זו ההפתעה הגדולה של הקיץ בליגת העל? רן בן שמעון סיכם את תנאיו לעונה אחת כמאמן מכבי פתח תקווה - המועדון בו החל את הקריירה כשחקן - כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט. המאמן, שפוטר מהפועל ת"א לפני כשבועיים למרות שהוביל את המועדון לליגה האירופית, מצא קבוצה חדשה - החמישית שלו בישראל.

כאמור, רק לפני כשבועיים בן שמעון סיים את תפקידו בהפועל תל אביב לאחר שהאדומים החליטו כי לא יוכלו לעמוד בעלות שכרו. כעת המאמן החליט לקחת על עצמו אתגר מסוג שונה לחלוטין - עם מכבי פ"ת, שניצלה מירידה רק במחזור הסיום של העונה האחרונה. החתימה של רב"ש על החוזה צפויה בימים הקרובים.

"רן בן שמעון גדל במכבי פתח תקווה והיה קפטן וסמל. אנחנו שמחים שהוא מגיע אלינו ומצפים יחד איתו לעשות עונה טובה. לקהל היה משקל גדול בהחלטה", אמר המנהל הספורטיבי עומר גולן. כבר בתחילת השבוע צפויים בן שמעון וגולן להתחיל לעבוד על בניית הסגל לעונה הקרובה, אחרי שייקבע תקציב המועדון.

לזכותו של המאמן עומד כמובן אחד ההישגים המפתיעים בשנים האחרונות בליגת העל - זכייתה של הפועל קרית שמונה באליפות בעונת 2011/12. מכבי פ"ת, כאמור, תהיה קבוצתו החמישית של בן שמעון בישראל אחרי קרית שמונה, הפועל חיפה, מכבי והפועל תל אביב. אגב, בלם העבר החל את הקריירה במכבי פ"ת ביחד עם אחיו אסי בן שמעון.

בעניין אחר, רועי דיין, אחד האחראים להישארותה של מכבי פ"ת בליגת העל, דחה הצעה מבאנגקוק גלאס. הגעת בן שמעון למועדון היא אחת הסיבות המרכזיות שגרמו לחלוץ לוותר על האופציה לשחק בתאילנד.