"הבאנו שם גדול וזו הצהרת כוונות. מאסנו בתחתית"

המנהל הספורטיבי של מכבי פ"ת, עומר גולן לתכנית הרדיו "5 באוויר": "נעמיד לרן בן שמעון תקציב ראוי". על ייטב לוזון אמר: "הוא בחו"ל, נראה אם הוא ירצה להשאר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.14 - 15:56
בן שמעון. יצליח להוציא את מכבי פ"ת מהבוץ? (אלן שיבר)
בן שמעון. יצליח להוציא את מכבי פ"ת מהבוץ? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי שאייל ברקוביץ' הצטרף להפועל ת"א, אלכסנדר סטנוייביץ' למכבי חיפה ואוסקר גרסיה חזר למכבי ת"א, הגיעה הזמן לעכל את ההפתעה שקרתה היום (רביעי) בליגת העל. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, רן בן שמעון סגר את תנאיו לעונה אחת במכבי פתח תקווה וינסה להצעיד אותה לעתיד בטוח יותר בצמרת טבלת ליגת העל לאחר שניצלה מירידה רק במחזור האחרון בעונה האחרונה.

"קיבלנו רק תגובות חיוביות מאנשים שרוצים לעזור לנו במכבי פ"ת", אמר המנהל הספורטיבי, עומר גולן לתכנית הרדיו של אתר ערוץ הספורט 5"באוויר", "הקהל כולו בסוג של אקסטזה. הבאנו שם גדול וזו הצהרת כוונות. מבחינתנו, פתחנו את העונה. אני לא יכול להבטיח מה יהיו הסכומים שנשקיע ומה יהיה התקציב. בן שמעון זה שם מחייב, נעמיד לו תקציב ראוי לשחקנים וכל מה שמסביב. אנחנו מאושרים מההחתמה של בן שמעון. מאסנו בתחתית, אנחנו לא נהנים מזה. השנה אנחנו רוצים ליהנות. יש אנשים שמאוד מזוהים עם המועודן ויש להם כסף. בן שמעון הוא אגדה במכבי פ"ת והוא יכול לגרום להם להכניס את היד לכיס".

"הסתכלנו על רשימת המאמנים האפשריים ואף אחד לא הציע לנו", המשיך גולן, "הוא יכול לתת הרבה שקט למועדון מבחינת הקהל ומבחינת ספונסרים. שינו עשה את המהלך והצליח להביא אותו. השנה יהיה צוות מקצועי מדהים".

לגבי בניית הסגל לעונה הבאה אמר גולן: "ננסה להשאיר את לידור כהן כי אנחנו רוצים שיהיה שחקן מוביל. נתנו לו המון במשך השנים ואנחנו מקוויםש הוא יוכל להחזיר לנו השנה. אנחנו מחפשים קשר אחורי, עזרה נוספת בהתקפה או מתחת לחלוץ. אם יישאר כסף נצרף בלם".

על ייטב לוזון: "כרגע הוא בחו"ל, כשיחזור נשב איתו ונראה מה הוא רוצה לעשות. כרגע יש מאמן אחר, אולי הוא ירצה להישאר בתור עוזר או בתפקיד אחר. מאמן הכושר ומאמן השוערים נשארים. אבי לוזון לא היה מעורב, הוא במונדיאל בברזיל. הוא יותר מעורב שם מפלאטיני ואחרים. אולי משם יביא כסף. לא אכפת לי מאיפה יגיע".