לוי: היה חופש קצר, אבל אני חותם על זה כל שנה

ללא ברדה ובוזגלו, ב"ש פתחה בהכנות. המאמן: ארבייטמן יוסיף לנו הרבה

רועי זריהן  15.06.14 - 10:00
אלישע לוי, פותח עונה (אלן שיבר)
אלישע לוי, פותח עונה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

כחודש אחרי שעונת 2013/14 הגיעה לסיומה, הפועל באר שבע פתחה הבוקר (ראשון) את ההכנות לעונה הקרובה, אם כי לרשות אלישע לוי עמד סגל מצומצם במיוחד. רוב השחקנים הבכירים לא הגיעו לאימון, כשבראשם אליניב ברדה ומאור בוזגלו שקיבלו מספר ימי חופש נוספים בגלל מסע הנבחרת לארה"ב.

לוטם זינו, שעדיין לא חתם על חוזה חדש, נמצא בחופשה פרטית ולא נכח באימון, כמו גם גל אראל. לעומת כל אלה, טומיסלב פאיוביץ', וויליאם סוארס וגליינור פלט לקחו חלק באימון הראשון. הזר הרביעי, אוסטין אג'ידה, נמצא עם נבחרת ניגריה בברזיל ויצטרף מיד אחרי שנבחרתו תסיים את דרכה במונדיאל.

רגע לפני האימון, אלישע לוי סיפר: "היתה לנו עונה נהדרת, ובעקבותיה היה לנו חופש קצר, אבל זה משהו שאני חותם עליו כל שנה. זה חלק ממסורת שאנחנו רוצים לבנות בבאר שבע. המטרה היא לשמור על היכולת, להמשיך להציג כדורגל טוב וכמובן להמשיך את התהליך שהתחלנו - וזה אומר להיות קבוצת צמרת גם העונה".

עדיין מתרגשים אחרי כל השנים האלה?
"לא משנה כמה זמן אתה בעסק הזה, זה תמיד מרגש, כמו שנת לימודים חדשה. עדיין לא מדובר על אימון בסגל מלא, יש לא מעט שחקנים שנמצאים עדיין בחופש, באישור שלנו כמובן, כל אחד מסיבותיו שלו. לקראת סוף השבוע יחזרו כל השחקנים ונוכל להתחיל להתאמן בסגל מלא".

על הצטרפותו של שלומי ארבייטמן אמר המאמן: "אני שמח מאוד על ההגעה של שלומי, אין לי ספק שהוא יתרום לנו לא מעט. אנחנו כל הזמו עובדים מאחורי הקלעים בשביל לחזק את הקבוצה. אנחנו לא רוצים לעשות שום דבר תחת לחץ, יש לנו רשימה של שחקנים שאנחנו בודקים, שחקנים שאנחנו נמצאים איתם בשיחות, ואם וכאשר יתאים לשני הצדדים, יגיעו שחקנים נוספים".

ארבייטמן עצמו אמור להשלים ביום שני את הבדיקות הרפואיות, לאחריהן יחתום על חוזה לשנתיים בהפועל באר שבע. החלוץ, אגב, מתכוון לעבור עם משפחתו לבירת הנגב ובתקופה הקרובה יחל בחיפושים אחר דירה בעיר.

בתוך כך, שני שחקנים הגיעו היום להתרשמות אצל סגנית האלופה. מדובר בבלם השבדי-יהודי, יואקים דניאל אסקלינג, ששיחק בעונה שעברה בהפועל כפר סבא, ובשוער רובי לבקוביץ' שעשוי לשמש כמחליפו של אג'ידה.