זה קרה: טביב העביר כסף לשחקני בית"ר י-ם

הבעלים שילם 5,000 שקלים לכל שחקן, כפי שחויב על ידי בית הדין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.06.14 - 15:40
טביב. ישלם את המשכורות? (אלן שיבר)
טביב. ישלם את המשכורות? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אלי טביב העביר לכל שחקן בבית"ר ירושלים סכום של 5,000 שקלים ממשכורת מאי, כפי שחויב לעשות על ידי שופט בית הדין לעבודה, אייל אברהמי. טביב העביר את הכסף כבר אתמול, אבל רק הבוקר (שני) הדבר בא לידי ביטוי בחשבון הבנק. יתר המשכורת, אגב, אמורה להיכנס בסוף החודש.

עוד לפני שנכנס הכסף, אחד משחקני בית"ר אמר: "ביזוי החלטת שופט זה דבר לא נתפס". להנהלת בית"ר לא היתה תשובה לשאלה מדוע הכסף לא נכנס, אך הם העריכו כי טביב יעמוד במילתו והשחקנים יוכלו לראות את הכספים בחשבון הבנק שלהם ביום שני, כפי שכאמור קרה. ב-24 בחודש ייפגשו הצדדים שוב אצל אותו שופט כדי לשמוע מה הוחלט לגבי הקנס שנגזר על השחקנים בגובה משכורת אחת בחודש אפריל.

בישיבה מקצועית שהתקיימה בין המאמן מנחם קורצקי ועוזרו אורי אוזן למנכ"ל עומר עצמוני נסגר חוזהו של מאמן הכושר, דרור שמשון לאחר שהפערים הקטנים שהיו בין הצדדים נפתרו. קורצקי שמע כי הדרישות לשאילת תומר סוויסה מצד הפועל באר שבע אינן מקובלות על ידי טביב ובמקרה כזה נאמר לו כי עליו לוותר על השחקן. בית"ר תפנה למכבי חיפה ותבקש לשאול לעונה נוספת את שלומי אזולאי, לו הצעות רבות בליגת העל.

המטרה הראשונית של קורצקי היא לנסות ולסגור עם בלם. הסכומים אותם רוצה אנדריי פיליאבסקי גבוהים מדי וטביב הנחה למצוא בלם בעלויות נמוכות יותר, אם מכבי חיפה לא תשתתף בשכרו של האוקראיני.