הפועל הודיעה שגורדנה סיכם, נציגו טוען אחרת

קרב גרסאות בין המועדון לנציגי הקשר. האדומים יפתחו מחר את האימונים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  16.06.14 - 16:10
מלחמת גרסאות. גורדנה (אלן שיבר)
מלחמת גרסאות. גורדנה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ללא גילי ורמוט, אוראל דגני ועומר דמארי - שקיבלו מספר ימי מנוחה נוספים בשל מסע הנבחרת לארה"ב - הפועל ת"א תפתח מחר (שלישי) את אימונים לקראת עונת 2014/15. כזכור, לדמארי אין עדיין הצעה קונקרטית מאירופה, ועל כן יצטרף לאימונים של האדומים ביום ראשון.

  • חולים על כדורגל ישראלי? היכנסו לעמוד המיוחד>

מי שכן אמור להגיע לאימון הפתיחה הוא רועי גורדנה, זאת לאחר ש"סיכם את תנאיו בפגישה עם המנהל איל ברקוביץ'", כך על פי הודעת מועדון. אולם, נציגיו של השחקן טוענים כי כלל לא היה סיכום, וכי השיחה היחידה שהתנהלה היתה כדי להזמין את גורדנה לאימון. יש לציין כי האדומים מעוניינים שגורדנה יישאר ומציעים לו חוזה ל-4 שנים, אך לפי שעה כאמור אין סיכום בין הצדדים וישנם פערים כספיים. גורדנה יגיע לאימון וכמוהו גם שבעה שחקנים צעירים שימשיכו להיבחן, ביניהם אריאל מתן לזמי מטבריה ועומר פרץ מראשל"צ. 

בתוך כך, מנהל מחלקת הנוער, איתי מרדכי, לא הגיע לשימוע  שהוזמן אליו הבוקר. במכתב ששלח עורך דינו, שי טל, להנהלת הקבוצה נאמר בין היתר כי "הואיל ופיטוריו של מרשי הן עובדה מוגמרת לא נותר לו אלא לדחות את הזמנתכם להשתתף בהליך 'שימוע' חסר תום לב, ריק מתוכן, שנעשה למראית עין בלבד ואשר תוצאותיו ידועות מראש". כזכור, מרדכי דורש מהמועדון כ-250 אלף ש"ח פיצויים.

בעניין אחר, המועדון האדום הודיע על המשך שיתוף הפעולה עם חברת FUJICOM, שתמשיך ותשמש כמעניקת החסות הראשית לקבוצה גם בעונה הבאה. אלי קמחי, בעלי FUJICOM, סיפר: "החיבור עם הפועל ת"א הינו טבעי עבור FUJICOM, ההזדהות עם ערכי הקבוצה וההיכרות עם מנהלי הקבוצה, הקפטנים והשחקנים בשנה החולפת היה עבורנו כבוד גדול. אנחנו צועדים לשנה חדשה בה FUJICOM ממשיכה לתמוך בקהילה באמצעות תרומתנו לספורט הישראלי ואני מאחל שנה מוצלחת להפועל ולנו".

עידו חג'ג', האיש החזק במועדון ומי שאחראי על החיבור המוצלח בין הפועל ל-FUJICOM אמר: "אני מודה לאלי קמחי ושמח על המשך שיתוף הפעולה בין שני מותגים חזקים כמו הפועל תל אביב ו-FUJICOM . אני בטוח ששני הצדדים ימשיכו להרוויח מהשותפות הזו. מעבר לעסקים, נוצר קשר חזק עם קמחי, כזה שהפועל FUJICOM ת"א והאוהדים שלה ימשיכו ליהנות ממנו גם בעונה הקרובה ואף מעבר לכך".