הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלמה של נבחרת קמרון לשעבר מועמד לבית"ר

אנדראה ביקי שהעביר את רוב הקריירה באנגליה על הפרק. חיימוביץ' יחתום?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.06.14 - 11:20
אנדראה ביקי. יגיע לעיר הבירה? (gettyimages)
אנדראה ביקי. יגיע לעיר הבירה? (gettyimages)

עזיבתו של ניסו קפילוטו לסנט גאלן יצרה חור במרכז ההגנה של בית"ר ירושלים והמאמן מנחם קורצקי ממשיך לצפות בקלטות של זרים שעשויים לבוא בחשבון. השם החם כרגע הוא הבלם הקמרוני, אנדרה ביקי ששיחק בעונה האחרונה ביוון אבל את רוב הקריירה שלו העביר באנגליה שם שיחק במידלסבורו, בארנלי, בריסטול סיטי ורידינג. עד 2010 שיחק ביקי בנבחרת קמרון והוא מחזיק ב-25 הופעות בינלאומיות.

"זה השחקן שאנחנו הכי רוצים אבל יהיה קשה להביאו", הודו בבירה והבהירו לקורצקי שימשיך לצפות במועמדים נוספים למקרה והמו"מ מול הקמרוני לא יצלח. בינתיים קורצקי הנחה את ראשי המועדון להחתים את זאביק חימוביץ'. השחקן באמצעות סוכנו, אבי נמני שלח את דרישותיו הכספיות אך טרם קיבל תשובה. לאחר שייסגר הרכש בהגנה יעבור קורצקי לשלב הבא, מציאת קשר אחורי במקום תומאס קריסטנסן שהעדיף לחתום בהולנד, וחלוץ נוסף, כשהמו"מ מול החלוץ האסטוני, הנריק אויאמה עדיין נמשך.

הבעלים אלי טביב שנמצא במיאמי יחזור בשבוע הבא לארץ לקראת גזר הדין שאמור להישמע בבית המשפט המחוזי בת"א בפרשת הנער. טביב לא אמור להגיע לדיון בבית הדין לעבודה שם יוחלט בכמה כסף ייקנסו השחקנים אם בכלל בעקבות השבתת האימון מצידם לפני המשחק מול הפועל רמה"ש, שבעקבות כך נקנסו במשכורת שלמה.

בעוד כשבועיים בית"ר תחל את אימוניה ועד עכשיו עדיין אין מאמן כושר. דרור שמשון כבר סגר עקרונית את תנאיו אך פתאום בתגלו פערים כספיים קטנים שמונעים את החתמתו. בצוות המקצועי ביקשו מהמנכ"ל עומר עצמוני להגיע לעמק השווה בנושא.