הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הירש וגוזלן יפתחו את האימונים עם מכבי חיפה

השניים, שמועמדים לצאת להשאלה, יקבלו הזדמנות להרשים את סטנוייביץ'. סמי עופר הושלם, מנכ"ל העירייה קיבל לידיו את הטפסים המאשרים את סיום הבנייה. יוסי בניון נפרד מאנגליה: "אלו היו 9 שנים נפלאות, זה הזמן לחזור הביתה". הפועל רעננה מעוניינת בגוזלן

תומר לוי
תומר לוי  17.06.14 - 18:10
תחילת כתבה

שנה חדשה, אצטדיון חדש, התרגשות חדשה. לא פחות מ-4,500 אוהדים כבר נרשמו לסיור באצטדיון סמי עופר, פחות מיממה מאז שההרשמה יצאה לדרך. מדובר בשלושה ימים של סיורים שמתוכננים לאוהדים כדי שיכירו את האיצטדיון ויחליטו איפה הם מעוניינים לשבת בעונה הקרובה. לנוכח המעבר למגרש החדש והרכש המסיבי (בראשות יוסי בניון שינחת מחר בישראל) במועדון בטוחים שהשנה ישברו את שיא המנויים שעומד על כ-6,000. בתוך כך, העירייה הודיעה היום כי הושלמה באופן רשמי הבנייה של האצטדיון.

היום, לאחר מאמצים רבים, קיבל מנכ"ל העירייה שמואל גנץ "טופס 4" לידיו. הטופס, אשר משלים את ההכנות לפתיחתו של האצטדיון, הקדים במספר שבועות את לוח הזמנים המתוכנן ובכך מאפשר מרווח זמן גדול להשלמת ההכנות הטכניות לפתיחתו באמצע חודש יולי.

הקמת אצטדיון סמי עופר החלה בספטמבר 2010, והוא מכיל 30.000 מקומות ישיבה. זהו האצטדיון הראשון והיחיד בישראל בו כל היציעים מקורים - 360 מעלות מסביב לכר הדשא. סמי עופר נחשב מהמתקדמים באירופה. באצטדיון מערכת טלוויזיה במעגל סגור, המושתת על 220 מצלמות שיכסו את האצטדיון, בהן מצלמות 29 מגה פיקסל אשר הינן המצלמות המקדמות ביותר בעולם ויאפשרו זיהוי פנים של הקהל כך שניתן יהיה לזהות צופים בעייתיים ולהרחיקם מהאצטדיון באופן מיידי. באצטדיון הותקנו שני מסכי תוצאות ענקיים, כל אחד בגודל של כ-72 מ"ר, שיחוברו למערכת ניהול משחק מאושרת על ידי FIFA. המערכת מיועדת להקרנת התוצאות, מהלכי המשחק, שמות השחקנים, שידורים חוזרים של שערים, נתונים סטטיסטיים וסרטוני תדמית ומידע של הקבוצות.

בנושא אחר. כזכור, מכבי חיפה הודיעה להפועל ת''א שלא תשאיל לה את שובל גוזלן והשחקן צפוי לעבור לקבוצה אחרת. מאמן הירוקים לא בונה עליו, ובמועדון החליטו כי עדיף לו לצבור דקות במקום אחר מאשר להישאר. הדבר נכון גם לגבי שחר הירש, אבל זו לא המילה האחרונה בנוגע לשניים. בקבוצה החליטו ששני החלוצים הצעירים יקבלו בכל זאת הזדמנות להרשים את סטנוייביץ', ולשם כך יפתחו את האימונים עם כל הסגל, בכדי שהסרבי יוכל להתרשם ולהחליט. הפועל רעננה כבר הביעה עניין בגוזלן.

סינטיאו סולליך עדיין לא שוחרר ויש עדיין מספר סעיפים שמקשים על מהלך שכזה. בינתיים נמשך החיפוש אחרי בלם זר וקשר אחורי זר. השיחות בין הנהלת חיפה ליניב קטן ממשיכות והערכה היא שעד סוף השבוע הקרוב יקבלו הצדדים החלטה משותפת.

יוסי בניון הקדיש הבוקר ציוץ ותמונה באינסטגרם לממלכה הבריטית שאירחה אותו 9 שנים וממנה הוא נפרד העונה: "אלו היו 9 שנים נפלאות, עכשיו הגיע הזמן לחזור הביתה".