אבוקות וחזיזים באימון הפועל. דומב: זה מרגש

300 אוהדים הגיעו לחודורוב ושרו: "דמארי לא יזוז מהפועל". גם ברקוביץ' כמובן נכח. ורמוט: "לא ריאלי לדבר על אליפות"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.06.14 - 19:40
תחילת כתבה

העתיד הכלכלי של הפועל תל אביב אמנם לוט בערפל, אבל לפחות ליום אחד, עובדה זו נותרה בצל. כ-300 אוהדים נלהבים הגיעו הערב (שלישי) לאימון הפתיחה של האדומים, הדליקו אבוקות וחזיזים ומאוחר יותר אף פרצו לדשא כדי לעודד את השחקנים מקרוב.

קודם לכן, האוהדים הריעו לשחקנים מבחוץ, בעיקר לגילי ורמוט ועומר דמארי - לו שרו "דמארי לא יזוז מהפועל". גם סלים טועמה, שסיים את חוזהו ולא הגיע לאימון, זכה לתשואות. האוהדים גם תלו שלט עליו נכתב: "צריך ביצים לב ונשמה, ושתזיע החולצה האדומה".

המאמן החדש, אסי דומב, היה כמובן מי שהעביר את האימון, כאשר גם המנג'ר אייל ברקוביץ' נכח במתחם חודורוב. עידו חג'ג', האיש החזק במועדון, וסיימון כץ, שמחזיק בארבעה אחוזים ממניות הקבוצה, הגיעו אף הם לראות מקרוב את אימון הבכורה. בין השחקנים ניתן היה לראות לא מעט שחקנים צעירים, חלקם עדיין נבחנים, וביניהם עדן שרם, אריאל מתן לזמי מטבריה ואיעד חוטבא ששיחק בעבר במועדון.

"אני כבר מת לעלות למגרש", אמר דומב עוד לפני תחילת האימון, "אני בטוח שלהפועל תהיה קבוצה מצוינת. אני רואה את התכונה מהאוהדים וזה מרגש, זה מכניס אותי לטירוף. אנחנו הפועל ותמיד מכוונים לצמרת. אני קורא לזה אתגר. אני ואייל עובדים ביחד בצורה פנטסטית, שיתוף הפעולה פורה. אנחנט עובדים ימים כלילות כדי להכין את הקבוצה כבר לאתגר האירופי".

גילי ורמוט הוסיף: "זו פתיחה קצת יותר צנועה, הכנות קצת יותר צנועות, אבל אנחנו עדיין בתקווה לעשות עונה מוצלחת. בעונה שעברה היה תקציב מפוצץ, אבל לא עמדנו ביעדים. אולי השנה זה יהיה הפוך. להגיד אליפות יהיה לא ריאלי, אבל אני תמיד אופטימי, וכספורטאי אני תמיד שואף לנצח. היתה לי התלבטות בנוגע להארכת החוזה. העניין הכספי פחות הטריד אותי, יותר התלבטתי לגבי הצד המקצועי. אם השחקנים מהעונה שעברה יישארו, כולל עומר, אז תהיה פה אחלה קבוצה".