קנדה ובן שושן חתמו בנתניה, צוצאליץ' קרוב

המגן הימני ישתכר כ-80 אלף דולרים. מגעים עם הבוסני, אקסברד מועמד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.06.14 - 15:44
עמרי קנדה, עובר לצהוב (אלן שיבר)
עמרי קנדה, עובר לצהוב (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מסע הרכש של יוסי מזרחי במכבי נתניה נמשך. עמרי קנדה ועמית בן שושן חתמו היום (ראשון) לעונה עם אופציה לעוד עונה, אחרי שהועדף על פניהם של קובי מוסא ונאאל חוטבה. קנדה נפגש היום מלווה בסוכנו צ'רלי בוזגלו עם ראשי הקבוצה וחתם על החוזה. המגן הימני, ששיחק בעונה האחרונה בהפועל חיפה, ישתכר בשרון כ-80 אלף דולרים.

עמית בן שושן כבר חתם על חוזה לעונה אחת, במועדון וישנם מאמצים לסגור גם עם אדין צוצאליץ', הבלם הבוסני ששיחק במכבי חיפה בעונה האחרונה. שיחות עם סוכנו מתנהלות וישנה התקדמות בין הצדדים. גם עידו אקסברד עדיין על הפרק אחרי שאלונה ברקת הפחיתה מהסכום אותו היא רוצה עבור כרטיסו של החלוץ, שהיה לו חלק משמעותי בחזרה של נתניה העונה לליגת העל.

ב-29 ביוני תחל נתניה באימונים כשהמטרה היא לנסות ולהגיע לפלייאוף העליון. 1,500 מנויים כבר נרכשו עוד לפני תחילתה עונה ומדובר במספר גדול יותר מכל המנויים שנמכרו בעונה שעברה בליגה הלאומית.

קנדה מצטרף לקשר נבחרת ברזיל לשעבר דודו סאראנסה, קשר נבחרת רומניה לשעבר גבריאל גיאורגי, שמעון הרוש ואנס דאבור, שכבר חתמו. הבעלים אלי שגב ינחת היום בארץ ובצוות המקצועי ינסו ללחוץ על הבעלים לקבל רכש נוסף. שלו מנשה, שקיבל הודעה שהוא לא בתכניות המקצועיות, לא ממהר לעזוב.