דדי בן דיין סיכם במכבי פתח תקוה

המגן הוותיק ירוויח 30 אלף ש"ח בחודש. גולן: "רוב הפרטים נסגרו". שוער הפועל ת"א דני עמוס על הכוונת

תומר לוי ורועי זריהן  23.06.14 - 13:32
בן דיין. תחנה חדשה בקריירה
בן דיין. תחנה חדשה בקריירה
תחילת כתבה

דדי בן דיין סגר את תנאיו במכבי פ"ת לעונה הבאה. בן דיין לא הצליח להגיע להבנות עם סכנין לגבי המשך דרכו במועדון ולאתר ערוץ הספורט נודע, כאמור, כי המגן בן ה-35 סגר את תנאיו בקבוצה של רן בן שמעון. בן דיין צפוי להשתכר כ-30 אלף ש"ח בחודש כולל מענקים והוא יהפוך לרכש הראשון של המלאבס לקראת העונה החדשה.

  • חולים על כדורגל ישראלי? היכנסו לעמוד המיוחד>
  • "רוב הפרטים סגורים מול בן דיין, מחר ננסה לסגור את הקצוות'', אמר עומר גולן. ''אם לא יקרה משהו יוצא דופן, הוא יהיה שחקן פ"ת".

    בקבוצה ממשיכים בימים אלה בחיפושים אחרי שחקנים זרים בעמדות שונות, כשהכוונה נכון להיום היא להשאיר רק את איוון הרצג, כשגם הישארותו עדיין מוטלת בספק. בנוסף במכבי פתח תקווה מעוניינים לרכוש שוער, כשאחד השמות שעלה הוא שמו של דני עמוס, ששיחק תחת רן בן שמעון גם בקריית שמונה וגם בעונה שעברה בהפועל תל אביב. חשוב לציין כי כרגע קיימים פערים כספיים גדולים שמונעים את המעבר.

    בכל מה שנוגע לשחקני הסגל מהעונה שעברה, נמשכות השיחות עם נאור פסר ובמועדון מקווים שעד לסוף השבוע יסגרו הפרטים מול המגן, לו הציעו חוזה חדש ומשודרג לשנתיים נוספות. בגזרת לידור כהן אין עדיין התקדמות, כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט. לכהן הוצע חוזה לשלוש שנים, כשגם בית"ר ירושלים הגישה הצעה לשחקן.

    לידור כהן מצידו הגיש בקשה לוועדה למעמד השחקן לקבוע את שווי כרטיסו, כשאת המהלך הוא עשה על מנת לקבוע את מחירו כדי שיוכל להשתחרר ממכבי פתח תקווה.