עמותת אוהדי הפועל: "למנוע כניסת עבריינים כמו טביב לענף"

בעלי בית"ר הורשע וטען לאלימות מתמשכת כלפיו. עמותת האדומים, שמחזיקה במניות במועדון, משיבה אש: "אחרי הכפשות של טביב נגד אוהדי הפועל תל אביב, ביהמ"ש הוציא את האמת לאור"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.06.14 - 11:09
תחילת כתבה

עדיין לא נאמרה המילה האחרונה בכל הנוגע להרשעתו של טביב בפרשת הנער, והרבה מילים בנושא נשפכות כבר עכשיו. בית המשפט פסק היום (חמישי) לחובת הבעלים של בית"ר, בסעיפים של תקיפה והשמדת ראיות. טביב מצידו המשיך להצהיר גם אחרי הקראת פסק הדין כי הוא היה הקורבן, כשהוא טוען נגד אוהדי הפועל תל אביב, בהם הנער עצמו: "הייתי נתון לאלימות במשך שבעה חודשים. היום זה אני, מחר זה יקרה גם לכם".

תגובת עמותת "האדומים", שמחזיקים ב-20 אחוז מהמניות במועדון, לא איחרה לבוא והיא היתה חריפה במיוחד. האוהדים, שקוראים לדבריו של טביב "מסע הכפשה", הגיבו: "לאחר משפט רצוף בהכפשות חסרות יסוד מצד טביב כנגד אוהדי הפועל תל אביב, בית המשפט הוציא את האמת לאור. מחאת האוהדים כנגד ניהול המועדון על ידי טביב היתה חוקית לכל אורכה, ללא כל אלימות ותמיד בתיאום מלא עם רשויות החוק".

לעמותת "האדומים" יש גם דעה נחרצת בנוגע לדרך הטיפול הראויה, לטענתם, שיש לנקוט כלפי אלי טביב. "מן הראוי שבהתאחדות לכדורגל יעשו חשבון נפש וימנעו מעבריינים מפוקפקים כמו טביב מלהיכנס לכדורגל הישראלי".

בתוך כך, וללא קשר למשפט של הבעלים לשעבר, עמותת "האדומים" תערוך הערב אסיפה כללית של חבריה, שידונו בתהליך חידוש החברות. גם היו"ר אמיר לובין והמנג'ר אייל ברקוביץ' צפויים להגיע. לובין אמור לשוחח עם האוהדים על תכנית ההבראה והמצב הפיננסי של הפועל ת"א, ואילו ברקוביץ' יציג את התכנית המקצועית לעונה הקרובה.