פרסום ראשון: דמארי בשיחות עם ורדר ברמן

הגרמנים יזמו פניה לחלוץ הפועל, נציגיו כבר הגיעו לפגישה ראשונית בנושא

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.07.14 - 22:48
בקרוב בבונדסליגה? דמארי
בקרוב בבונדסליגה? דמארי

תגיות: עומר דמארי

תחילת כתבה

האם בעונה הקרובה יהיה לנו נציג בבונדסליגה? אולי זה עוד מוקדם, אבל לפחות הכיוון חיובי: סוכניו של עומר דמארי נפגשו אמש (שישי) עם ראשי ורדר ברמן בנוגע למעבר אפשרי של החלוץ. מדובר במה שנראה כמו תחילתו של משא ומתן, אם כי לא הוגשה הצעה קונקרטית. היוזמה לשיחות הגיעה מצד הגרמנים, שפנו והביעו רצון לשמוע את דרישותיו הכספיות של הישראלי.

עמוס לוזון, המחזיק בכרטיסו של השחקן, אמר לאתר ערוץ הספורט: "מחר בערב אני אשב עם אביו של עומר וביחד נסכם לאיזו קבוצה הוא הולך. עד היום לא דיברתי עם מכבי ת"א או עם כל קבוצה אחרת". במידה ולא תגיע הצעה מאירופה, לוזון ינסה להעבירו לקבוצה בארץ, כשבאופן טבעי המועמדות הן מכבי ת"א ומכבי חיפה.

מדובר באחד המועדונים הוותיקים בגרמניה, שנוסד לפני 115 שנה. בשנה שעברה חניכיו של רובין דוט סיימו במקום ה-12 בבונדלסיגה, אך ברזומה של הירוקים-לבנים יש 4 אליפויות גרמניה, האחרונה ב-2003/4. בעונת 2008/9 ברמן קטפה את שני התארים האחרונים שלה - גביע וסופר קאפ הגרמני, כשבאותה עונה גם נוצחה בגמר גביע אופ"א.

בין השחקנים הבולטים ששיחקו עבור המועדון ניתן למצוא את פר מרטסאקר, טים ויסה, יוהאן מיקו, איבן קלאסניץ', אאילטון וכמובן רודי פלר. כיום שני החלוצים הבכירים בסגל הם אקס צ'לסי פרנקו די סנטו, והניגרי ג'וזף אקפאלה.