הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יירד מהפרק? קלאודמיר הציב אולטימטום לבית"ר

בי-ם בטוחים שהברזילאי יצטרף. וגם: טביב ייפגש עם נמני בנוגע לבן והבה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.07.14 - 10:00
קלאודמיר, הציב אולטימטום
קלאודמיר, הציב אולטימטום

קלאודמיר פריירה, הקשר הברזילאי בו מעוניין מנחם קורצקי, הציב הבוקר (ראשון) אולטימטום לבית"ר ירושלים, לפיו אם בתוך 24 שעות לא יקבלו ראשי המועדון את דרישותיו לשינוי מספר סעיפים בטיוטת החוזה שנשלחה אליו, הוא לא יגיע לישראל. בבית"ר הודו הבוקר שישנם שלושה סעיפים עליהם יש מחלוקת, אך הבהירו שהנושא ייפתר.

במקביל, הבוקר ייפגש הבעלים אלי טביב עם אבי נמני, סוכנו של אריאל הרוש. מעבר למצב הסבוך בין הבעלים לשוער שמתכוון לתבוע את המועדון - גם צירופו של הבלם בן והבה יעלה על הפרק. בית"ר י-ם כבר סיכמה עם טוברוק על השאלת השחקן הצעיר וכעת נשאר רק לסגור עם השחקן את תנאיו. בכל מקרה, בבית"ר רוצים להביא בלם נוסף ושחקן התקפה.

טביב אמור להיות עסוק היום גם במעברו של השוער בוריס קליימן מהפועל ת"א לבירה. כבר שלשום סגר טביב עם מני ויצמן שמקורב להפועל ת"א את העסקה, במסגרתה יעביר בעלי בית"ר 700 אלף שקלים. קליימן וסוכנו דודו דהאן ביקשו חוזה ארוך טווח וסעיף יציאה מוקטן לחו"ל.

בתוך כך, החל מהיום יגביר קורצקי את קצב האימונים ויעבור לשני אימונים ביום. ביום חמישי תקיים בית"ר את משחק האימון הראשון שלה, מול מכבי נתניה, כשבצוות המקצועי מקווים שעד אז יעביר טביב את התשלום למכבי פ"ת עבור לידור כהן בסך 1.2 מיליון שקלים.

בעניין אחר, שחקני בית"ר מצפים לקבל היום את המשכורות שחייבים להם מחודש אפריל ומאי, כשגם ההסתדרות עוקבת מקרוב אחר ההתפתחויות. כזכור, בית הדין לעבודה קבע שעל טביב לשלם את החובות לשחקנים עד סוף יוני, דבר שלא נעשה.