קליגיורי נחת בארץ, צפוי לחתום לשנתיים בב"ש

פרסום ראשון: אם יעבור את הבדיקות הרפואיות, הקשר הגרמני יצטרף

רועי זריהן  06.07.14 - 12:45
תחילת כתבה

הפועל באר שבע עומדת להשלים את מכסת הזרים שלה לקראת העונה הקרובה. מרקו קליגיורי, הקשר הגרמני שנבחן במחנה האימונים בפולין, נחת הערב (ראשון) בישראל על מנת לעבור בדיקות רפואיות אצל סגגית האלופה.השחקן, שהגיע באמצעות סוכנו אדם קידן, סירב לשוחח עם התקשורת בשדה התעופה וביקש לדחות את הראיונות עד לאחר החתימה.

אם יעבור את הבדיקות, שייערכו ביום שני, קליגיורי צפוי לחתום על חוזה לשתי עונות בבירת הנגב. על אף העובדה שהחסיר מספר חודשים בעונה שעברה בשל פציעה, קליגיורי הרשים את אלישע לוי ושאר אנשי הצוות המקצועי, וצפוי להפוך לזר החמישי בסגל.

אלישע לוי הצהיר לא פעם שהוא מעוניין להתחזק במרכז המגרש וקליגיורי, שמשחק כקשר 50-50, הוא כנראה הפתרון לקראת העונה הקרובה. לקליגיורי בן ה-30 עבר מרשים מאוד בבונדסליגה. בעונה האחרונה הוא שיחק במדי בראונשוויג, שירדה לליגה השניה, כאשר קודם לכן שיחק במדי שטוטגרט ומיינץ. בסך הכל רשם קליגיורי 152 הופעות בליגה הבכירה בגרמניה.

אחרי שחזרה לקדמת הבמה בעונה האחרונה, הפועל באר שבע מכוונת גבוה מאוד לקראת עונת 2014/15. סגנית האלופה החזירה לארץ את שלומי ארבייטמן, האריכה את חוזהו של מאור בוזגלו בשלוש שנים, ונראה כי תצרף בקרוב גם את מאור מליקסון.