בעקבות דמארי: מלחמת עקיצות בין הפועל למכבי

הצהובים בטוחים: ''סאגת עומר דמארי עוד פתוחה'', וגם שולחים עקיצה לירבה: ''שיסתכלו עכשיו בעיניים של גילי ורמוט". באדום מבהירים: "לא היינו מצרפים בחיים שחקן שלא רוצה לבוא אלינו"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  06.07.14 - 16:48
דמארי. הסיפור עדיין לא גמור?
דמארי. הסיפור עדיין לא גמור?
תחילת כתבה

אם מישהו ציפה להלם, כעס או אכזבה במכבי ת"א בעקבות החתמתו לשנתיים של עומר דמארי בהפועל ת"א כפי שפורסם לראשונה כאן באתר, אז המצב אצל הצהובים הוא לא כך. "אם בהפועל חושבים שהם פגעו בנו אז הם טועים ובגדול", אמרו במכבי. ''בניגוד להפועל ת"א אנחנו לא לוקחים הכל אישית אלא מסתכלים על הכל רק מקצועית''.

''הפועל צריכה להביט עכשיו בכוכב שלה גילי ורמוט ולהסביר לו איך היא איבדה מהאמינות שלה בעיניו. איך הם נראים בעיניו כשביקשו ממנו לקצץ ואז נותנים העלאת ענק לדמארי. מעבר לזה עכשיו מגיע להם שישברו את הראש עם עמוס לוזון, וסביר להניח שהוא לא יוותר להם על שקל וזה יגיע עד בית משפט אם עמוס יצטרך זאת".

הגורם המשיך בדבריו על הצעד של האדומים: "מה הם ישיגו בזה? למכור אותו בעצמם? עמוס לא יסכים לקבל פחות מ-750 אלף יורו וגם אם ימכרו אותו ב-1.2 מיליון יורו הוא לא יוותר על הכסף שלו. הבעיה היא לא של מכבי אלא של הפועל ובגדול. הם צריכים עכשיו לחלק את העוגה ולשבור את הראש איך לשלם גם לעמוס, גם לדמארי וגם להעמיד תקציב ראוי. בהצלחה להם".

בשורה התחתונה, במכבי ת"א מציינים כי הסאגה רחוקה מלהסתיים והיא עדיין בעיצומה. כמו כן מזכירים שם שוב כי הדלת עדיין פתוחה בפני עומר דמארי והמילה האחרונה רחויקה מלהיאמר. אצל האוהדים, הדעות חלוקות. חלק מהם אומרים שבסוף הוא ילבש צהוב כי איש המפתח הוא עמוס לוזון שיודע שרק ממכבי הוא יכול לקבל את הסכום. 

אחרים דווקא הביעו שמחה: "מי שהתבטא בעבר שהוא לא רוצה להיות במכבי  - לא מגיע לו שיהיה במכבי . דמארי לא ראוי ללבוש חולצה צהובה, שישאר בהפועל ויאכל את מה שבישל לעצמו, או עד הקיצוץ הקרוב בשכרו כשברקוביץ' יבקש ממנו".

הפועל תוקפת בחזרה: "לא ניקח שחקן שלא רוצה להגיע אלינו"
ואם חשבתם שהפועל ת"א תישאר בשקט אחרי העקיצות מצד מכבי ת"א - אז תחשבו שוב. בהפועל מיד הגיבו לדברים: "בניגוד למה שחושבים במכבי ת"א, אנחנו עובדים לטובת הפועל ת"א ולא איכפת לנו מה הולך במכבי. אנחנו מציעים להם, שכל אחד יתעסק במה שקורה אצלו. הפועל מעולם לא תיקח שחקן, שאומר תחת כל עץ רענן, שהוא לא רוצה לשחק אצלה".