נתניה עדיין מנסה להביא את סארגי. לוצ'ין יגיע?

המועדון עושה ניסיון אחרון להביא את הבלם. הרומני אלכסנדו בנגה גם הוצע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.07.14 - 09:37
סארגי. יגיע בסופו של דבר לנתניה?
סארגי. יגיע בסופו של דבר לנתניה?
תחילת כתבהבעוד שבוע בדיוק מכבי נתניה תצא למחנה אימונים בהונגריה כשעמדת הבלם הזר עדיין לא סגורה והדבר מדאיג את הצוות המקצועי. כפי שפורסם לראשונה כאן באתר, נתניה הגישה הצעה רשמית לבלם נבחרת רומניה, סרג'אן לוצ'ין שמשחק בבטאב פלובדיב הבולגרית ומחכה לתשובתו.

במקביל ולמרות שנדמה היה בסוף השבוע שנתניה יורדת מצירופו של הבלם כריסטיאן סארגי, הבוקר החליטו במועדון לעשות ניסיון נוסף במטרה להחזירו לשולחן המשא ומתן. סארגי חושש מהמצב הביטחוני בארץ ולשם כך הוצע לו להגיע למחנה האימון בהונגריה כדי להכיר את המועדון בתקווה שעד החזרה לארץ בסוף החודש, המצב הביטחוני ישתפר.

הבוקר הוצע בלם רומני נוסף למועדון, אלכסנדרו בנגה בן ה-25 שמשחק עם לוצ'ין באותה קבוצה. מדובר בשחקן גבוה, 188 ס"מ שיכול לשחק גם כקשר אחורי אבל לא נחשב לשחקן מהיר, דבר שחשוב מאוד ליוסי מזרחי.

 אחד מהשלושה האלה יהיה הבלם שלנו", אמר גורם בקבוצה, "סארגי הוא בראש סדר העדיפויות אבל אם יסרב, נלך על לוצ'ין שקיבלנו עליו חוות דעת טובות", אמר גורם בהנהלה. אחרי שני משחקי אימון בהם ניצחה פעם אחת את נצרת עילית 1:3 וסיימה בתיקו 3:3 עם בית"ר ירושלים, הקבוצה של יוסי מזרחי ושי הולצמן תארח מחר את הפועל רעננה למשחק אימון שלישי.