הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קינדה שוב גורש מאימון אשדוד, הושעה לאלתר

קלינגר גירש את הקשר, אחרי שהתעמת עם חבר לקבוצה ב-0:4 על יבנה

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  16.07.14 - 16:22
קינדה. מסתבך בקצב מעורר דאגה
קינדה. מסתבך בקצב מעורר דאגה

בפעם השניה השבוע, העיף ניר קלינגר את הקשר גדי קינדה במהלך האימון. במשחק הההכנה שהקבוצה ערכה הבוקר (רביעי) באצטדיון רמת גן, בו ניצחה 0:4 את מכבי יבנה מהלאומית, אירעה תקרית בין גדי קינדה לאחד משחקני הקבוצה. במועדון החליטו להשעות את קינדה עד להודעה חדשה ובהמשך ישקלו אם יצטרף למחנה האימונים או לא.

הקשר תיקל את אחד מחבריו בחריפות והמאמן ביקש ממנו לעזוב את המגרש, אך קינדה הגיב בחריפות וזרק את מגיני העצם שלו. זאת לא הפעם הראשונה שקינדה מעורב בתקרית אלימה במהלך אימון לאחר שגם מהמשחק הקודם, מול בית"ר ירושלים הוא הורחק ולא הורשה להמשיך לשבת עם חבריו על הספסל.

בקבוצה טוענים שבשל המצב והעובדה שהשחקן אשדודי, הם מרגישים כי יש עליו המון לחץ מחוץ לכדורגל, אך הפעם הם לא התכוונו לעבור על כך לסדר היום. שחקן בקבוצה אמר היום בנושא: ״גדי בדרך כלל בחור שקט ורגוע ובאמת מפתיע שפעמיים בשבוע משתחרר לו פתיל. נקווה בשבילו שיירגע כי מקצועית הוא תורם לנו הרבה״.

אשדוד תצא ביום חמישי בלילה למחנה אימונים בפולין, כאשר בקבוצה מקווים שהריחוק מהעיר יעזור להם במעט לשוב ולהתרכז בכדורגל מתוך תקווה שעד שיחזרו לישראל המצב ישתפר. כאמור, האדומים-צהובים ניצחו 0:4 מצמד של מורד אבו ענזה, כאשר מישל רוס ורחמים צ'קול תרמו שער כ"א. בקבוצה נמצאים כבר מספר ימים במשא ומתן עם גיא אבנד וגל בראל, שצפויים לחתום בקבוצה ולצאת איתם למחנה האימונים.