חשש בנתניה: דודו סובל מפציעה רצינית בברך

הקשר, שעשוי להיחתך, כתב בפייסבוק: "אני לא חושב לעזוב את המועדון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.07.14 - 10:51
ייאלץ לחפש זר חדש? מזרחי
ייאלץ לחפש זר חדש? מזרחי
תחילת כתבה

דודו סאראנסה אמור להיות אחד השחקנים היותר מסקרנים שישחקו העונה בליגת העל, אבל כלל לא בטוח שהוא יפתח את העונה. במכבי נתניה חוששים שהקשר הברזילאי סובל מפציעה לא פשוטה בברך, כזו שעלולה לאיים על המשך דרכו במועדון.

"יש לו בעיה בסחוס והוא יישלח לבדיקות מקיפות. זה שחקן ששילמנו לו משכורת אסטרונומית ואם הוא לא כשיר נצטרך להיפרד", אמרו במועדון. אתמול התאמן השחקן עם תחבושת על ברכו ונראה מדדה בסיום. בלי קשר לכך, שיחת היום בנתניה היתה סביב הידיעה שפורסמה כאן אתמול לפיה הברזילאי עלול לעזוב בשל המצב הביטחוני. הקשר סיפר לחבריו כי המצב מרתיע את אשתו מלבוא לישראל.

אולי מתוך חשש שהמועדון "יחתוך" אותו, דודו פירסם סטטוס בפייסבוק בו הוא טוען כי לא חשב לרגע לעזוב את נתניה. "מעולם לא חשבתי לעזוב את המועדון. כמובן שהמצב בישראל חדש עבורי, אבל כיום אני מרגיש בטוח יותר. אני שחקן שעובד קשה, ואני לעולם לא ארים ידיים. מודה לכל האוהדים על הודעות התמיכה ומחכה לימים טובים יותר", כתב הברזילאי.

בתוך כך, החלוץ אור ברוך שחתם במכבי נתניה הודיע הבוקר שיגיע ישירות למחנה האימונים בהונגריה אליו תצא הקבוצה ביום ראשון לפנות בוקר. "ניר ביטון אמר לי שיוסי מזרחי יקדם אותי", אמר ברוך, "חוץ מזה מאוד רציתי לחזור לכדורגל הישראלי ממנו יותר קל להתקדם מאשר מליגת הMLS. נתניה היתה האופציה הכי טובה עבורי ואני שמח על המעבר הזה". יחד עם ברוך ינחת גם הבלם הרומני כריסטיאן סארגי שסיכם את תנאיו ומחכה לשחרורו הבינלאומי.

עד עכשיו נתניה לא הפסידה במשחק אימון שנערך בארץ ואתמול גברה הקבוצה של יוסי מזרחי ושי הולצמן 2:3 על מכבי הרצליה מהליגה הלאומית, עם עוד הצגה של הקפטן ערן לוי, שהיה הטוב במגרש.

השוער אוהד לויטה אמר הבוקר: "אני מרגיש שאנחנו משתפרים מיום ליום והמחנה יעזור לנו להתגבש ולהיות קבוצה יותר טובה. מוקדם לצאת בהצהרות על מטרות, עכשיו זה הזמן להתכונן ולתרגל כמה שיותר כדי שנבוא מוכנים בזמן אמת".

על המצב הביטחוני שמשפיע בעיקר על השחקנים הזרים הוסיף לויטה: "הם כמובן סובלים יותר מאיתנו כי הם במדינה זרה וזה בטח לא נעים. אנחנו מחזקים את תושבי הדרום שעוברים את זה כבר שנים וסומכים על צה"ל והממשלה שיידעו לשפר את המציאות בה אנו חיים".

בנוסף, איתי מנצור יושאל למכבי הרצליה וייתכן שגם לירן שריקי יעבור לקבוצה של פרדי דוד.