נתניה המריאה. מזרחי: ייתכן שנשחרר שחקנים

היהלומים יצאו למחנה האימון, המאמן לא הכחיש כי סארנסה עלול להיחתך

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.07.14 - 07:00
שריקי, רול וערן לוי בשדה התעופה
שריקי, רול וערן לוי בשדה התעופה
תחילת כתבה

מכבי נתניה המריאה לפנות בוקר (ראשון) למחנה האימונים בהונגריה, לשם אמורים להגיע שני שחקני הרכש החדשים: אור ברוך וכריסטיאן סארגי. הבלם סיכם אמנם רק לעונה אחת, אבל אמור לחתום עם נחיתתו על החוזה, שכבר נשלח לו ואושר על ידו.

יוסי מזרחי ושי הולצמן ינצלו את המחנה בעיקר כדי לבחון את שיטת המשחק - כשישנה התלבטות האם לשחק עם שני קשרים באמצע או עם שלושה. במשחקי האימון בארץ, ניצחה נתניה פעמיים את מכבי הרצליה ונצרת עילית וסיימה פעמים בתיקו, מול בית"ר ירושלים והפועל רעננה.

במועדון אישרו את הידיעה שפורסמה כאן באתר, לפיה ישנה מחשבה לחתוך את הקשר הברזילאי דודו סאראנסה אם יימצא שהוא סובל מבעיה קשה בבירכו כפי שנראה כרגע. גם הבעלים, אלי שגב, שימריא רק מחר להונגריה, אמר בנושא: "יש לו בעיה בסחוס, נראה מה יהיה". יוסי מזרחי סירב לנקוב בשמו של הקשר אבל ציין: "ייתכן שנשחרר שחקנים".

המאמן הוסיף עוד לפני ההמראה: "אנחנו ננצל את המחנה כדי להתחבר ולגבש סגנון. הבאנו שחקנים טובים, אבל נצטרך להתחבר ואני מקווה שנבוא לליגה מוכנים בצורה הטובה ביותר. אני מרוצה מהסגל שלי ויש לנו מקום כרגע לעוד זר. אם נצטרך נביא אותו, אבל אני לא יודע עדיין באיזו עמדה".

מי שלא יצאו עם הקבוצה למחנה ונשארו בארץ להתאמן הם אורי שטרית ושליו מנשה, שמחזיקים בחוזים אבל לא נמצאים בתכניות המקצועיות. במהלך המחנה תשחק נתניה נגד שתי קבוצות מהליגה הראשונה בהונגריה, כשאחת מהן מודרכת על ידי סטפן שאלואי וקבוצה נוספת מהליגה השנייה.