בית"ר תזמין את תושבי הדרום למשחק הראשון

גם בירושלים מתגייסים: מאות אוהדים מעוטף עזה יוזמנו. סארס ייבחן 3 ימים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.07.14 - 11:00
גם החבר'ה מהדרום יגיעו
גם החבר'ה מהדרום יגיעו
תחילת כתבה

גם בית"ר ירושלים מתגייסת: בשל המצב הבטחוני בדרום, אלי טביב החליט שלמשחק הראשון בגביע הטוטו (שייערך בראשון לציון מאחר שטדי לא יהיה מוכן בזמן) יוזמנו מאות אוהדים הגרים ביישובי עוטף עזה.

בינתיים, במחנה האימונים בגרמניה, מנחם קורצקי ועוזרו אורי אוזן נתנו לשחקנים יום חופש, כשחלקם ניצל את הזמן כדי לצאת לטייל בפרנקפורט, מרחק שעה וחצי נסיעה. מאמן הכושר, דרור שמשון, אחד מחבריו הקרובים של ניצן שירזי שהלך שלשום לעולמו, יצא להלוויה וצפוי לחזור לגרמניה בסופ"ש.

שמשון סיפר: "איבדתי חבר, איבדתי אח. הלב עכשיו נקרע מגעגועים לבן אדם נדיר, שהיה בעיני תמיד סמל לחברות ולצניעות וגם להצלחה עצומה בכל אשר עשה". חנן ממן אמר לחבריו שבזכותו של שירזי הוא חתם בבית"ר: "הוא התקשר אלי ושכנע אותי שזה המקום בשבילי. כל מה שאני היום זה בזכותו".

קורצקי מרוצה מהסגל אבל ממשיך לחפש עוד שחקן אחד או שניים כדי להשלים את הפאזל. המאמן היה רוצה לרואות את הקשר הארגנטינאי חסוס מנדס אבל כרגע השחקן חושש לבוא לישראל. לכן, הבוקר נחת הקשר חלוץ הליטאי, דרוידאס סארנס שינסה להרשים. הליטאי, שעל הגעתו פורסם כאן באתר אתמול, הגיע על חשבון סוכנו ויכול לשחק בשני האגפים.

קורצקי הבטיח שיבחן את סארנס במשך שלושה ימים ויקבל החלטה מהירה. "אנחנו מחפשים שחקן עם רזומה יותר מרשים, אבל הוא יפתיע לטובה", אמר גורם בצוות המקצוע. "ברור שאנחנו צריכים עוד שחקן אחד או שניים כדי שנהפוך מקבוצה טובה לקבוצה טובה מאוד".

בבית"ר מרוצים מאוד עד עכשיו מהשתלבותם של הבלם הספרדי ססאר ארסו והקשר קלאודימיר פריירה ומקווים כי המצב הביטחוני ישתפר לפני חזרת הקבוצה ארצה.