הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זה רק תרגיל של טביב, הרוש לא יעבור להפועל"

בסביבתו של השוער נטען כי המגעים נועדו לסייע לבית"ר בבוררות ביום שני

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.07.14 - 08:48
הרוש. דייט עם טביב ביום שני
הרוש. דייט עם טביב ביום שני

אלי טביב ואריאל הרוש שנמצאים בנתק מוחלט ייפגשו ביום שני בתחילת הבוררות בין הצדדים. הרוש באמצעות פרקליטו, עורך הדין רועי רוזן, דורש שחרור מיידי בשל ההתנהלות מולו, בעוד הבעלים של בית"ר מסרב ויטען כי הרוש היה זה שביקש לעזוב עוד בקיץ ולכן הוא לא חלק מהתוכניות.

כפי שפורסם כאן אתמול, טביב שוחח עם מני ויצמן המקורב להפועל ת"א ואייל ברקוביץ'. השניים ביקשו מבעלי בית"ר להיכנס למו"מ עם שוער הנבחרת וטביב נתן אור ירוק למהלך. בסביבתו של הרוש הכחישו שישנה הצעה מהפועל ולהערכתם מדובר ב'תרגיל' של בית"ר כדי ליצור התעניינות בשוער לפני ההגעה לבוררות. בלי קשר הבהירו מקורבי הרוש שגם אם תגיע הצעה הוא אינו מתכוון לחתום אצל האדומים.

מנחם קורצקי שרשם אתמול ניצחון ראשון במחנה האימונים בגרמניה, 0:2 על קובלנץ, שעלתה לליגה השלישית היה מרוצה מהמשחק של שחקניו. בקבוצה החמיאו לדני פרדה שפתח את המחנה לא טוב ובלי חשק ואתמול כשנכנס כמחליף הציג יכולת גבוהה. דושאן מטוביץ', סזאר ארזו ועומר אצילי הרשימו גם הם. זאביק חימוביץ' אמור להיות הבלם השני כשמתן בראשי שנכנס אתמול כמחליף לפני טל כחילה אמור להיות הבלם השלישי בעקבות יכולתו הטובה. בראשי טרם חתם על חוזה ואמור לחתום עם החזרה של הקבוצה לארץ.  

הקשר הברזילאי קלאודימיר פריירה משתפר והבעיה היחידה איתו היא העובדה שהוא לא דובר אנגלית. בבית"ר כבר החליטו לשלוח אותו לקורס בקרוב. "כדורגל זו שפה בינלאומית אבל אם יידע לפחות קצת אנגלית הוא יתחבר עוד יותר", בטוחים בבירה.

הקשר חלוץ הליטאי, דרוידאס סארנס ימשיך להיבחן אבל נראה שבצוות המקצועי מעדיפים שחקן בעל רזומה טוב יותר. הבעלים אלי טביב נתן אור ירוק להחתמת שחקן זר נוסף, אבל חסוס מנדס אותו היה רוצה המאמן לראות, חושש לבוא לארץ ונראה כי קורצקי ועוזרו אורי אוזן יצטרכו להמשיך לצפות בקלטות של שחקנים זרים.