למען ורמוט: אוהדי הפועל ביקשו מחג'ג' לחזור למועדון

האדומים מחפשים מימון על מנת להשאיר את הקפטן, אך לא צפויים לקבל סיוע ממי שהיה האיש החזק בהפועל ת"א עד לא מזמן. וגם: דני עמוס סיים ככל הנראה את דרכו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.07.14 - 09:50
תחילת כתבה

עידו חג'ג' עזב בפתאומיות, עומר דמארי עם רגל וחצי בחוץ, וכעת גם גילי ורמוט שוקל לסיים את דרכו בהפועל תל אביב - דבר אשר לא בא בחשבון מבחינת המועדון והאוהדים, שמפעילים לחץ כבד על הקפטן להישאר במדים האדומים.

עם נחיתת האדומים בישראל, כמאה אוהדים קיבלו את פניו של הקשר הבכיר בסגל בנתב"ג וקראו: "ורמוט לא יזוז מהפועל". מפגן התמיכה הזה מתווסף לשיחות רבות שנעשו על ידי גורמים שונים במועדון במהלך סוף השבוע האחרון בקפריסין.

במועדון מבינים שעזיבתו של הקשר תוביל לסערה גדולה ולכן מנסים למזער את הנזק. במקביל, מאז עזיבתו של עידו חג'ג', הואצו שיחות עם אנשי עסקים שונים, זאת במטרה שיעזרו מבחינה כלכלית לקבוצה. "העזיבה של עידו פגעה בנו בצורה משמעותית", ציין גורם.

בינתיים, אוהדים רבים מנסים להחזיר את חג'ג' למועדון. האיש החזק בהפועל תל אביב עד לא מזמן קיבל עשרות הודעות SMS שקוראות לו לחזור לתפקידו במועדון, אולם זה אינו מתכוון בשלב זה לחזור בו מהחלטתו.

בעניין אחר, בעקבות התקרית במלון בלרנקה, נראה כי דני עמוס סיים את דרכו בהפועל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לשוער יש חוזה לעונה הקרובה, ממנו יצטרכו האדומים להשתחרר. בנוסף, הפועל צריכה לשלם לק"ש את הכסף על 30 אחוזים מכרטיסו, סכום שנאמד בכ-700 אלף ש"ח.