הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טביב: תהיה לנו קבוצה מצוינת, לא אחסיר כלום

בעלי בית"ר מרוצה לאחר מחנה האימונים ונתן אור ירוק להחתמת חלוץ וקשר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.07.14 - 10:50

"תהיה לבית"ר קבוצה מצוינת השנה ואני לא אחסיר מהם כלום. שמעתי על התחושות במחנה האימון והחיבור הנהדר ואני בטוח שנרוץ קדימה". כך אמר היום (שלישי) בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב, שכבר אתמול עם נחיתת הקבוצה ממחנה האימונים בגרמניה, שוחח עם המאמן מנחם קורצקי ונתן לו אור ירוק להתחזק בחלוץ ובשחקן קישור נוסף.

בתוך כך, אלי טביב שוחח אתמול גם גילי ורמוט וניסה לשכנעו להגיע לבירה, אך הקשר החליט לבסוף להישאר בהפועל ת"א. בנוסף, אביחי ידין מועמד, אך רק אם מכבי חיפה תשלים את שכרו. הקשר לא הכחיש שהוא מדבר מדי פעם עם מי שקידם אותו מהפועל כפר סבא להפועל ת"א, אבל כרגע אין החלטה. גם שלומי אזולאי, עוד אחד מ'מנודי' ממכבי חיפה עשוי להגיע לבית"ר כחלוץ לצידו של זרקו קוראץ'. 

למרות שנדמה היה שבית"ר תרכוש את כרטיס השחקן של השוער בוריס קליימן, הבוקר התברר שבית"ר רק תקבל אותו בהשאלה עם אופציה לרכישה. "אלה דברים שנסגרו בין אלי טביב לעידו חג'ג'", הסבירו בבירה.

מאז פורסם כאן באתר שבית"ר מכרה רק 120 מנויים, בימים האחרונים ישנה האצה ובית"ר כבר מתקרבת ל-1,000. בשבוע הבא אמורים מספר שחקני הרכב שחלקם מזוהים עם בית"ר, כמו אלי דסה ואופיר קריאף להגיע לסייע בטלמרקטינג ובשיחות טלפון לאוהדים שיגיעו לרכוש מנוי. קורצקי היה מרוצה מאוד מהבלם מתן בראשי שקיבל דקות משמעותיות והוא אמור לחתום על חוזה חדש.