הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי: "לא רואה חדווה או רצון. יש עבודה רבה"

מאמן בית"ר י-ם תקף את שחקניו אחרי ה-1:1 מול רמלה: "לא קונה אף תירוץ". מטוביץ': "המצב פה טוב לעומת מה שהיה בסרביה במלחמה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.08.14 - 09:00
קורצקי. לא שקט
קורצקי. לא שקט

מאמן בית"ר ירושלים, מנחם קורצקי, לא יעבור לסדר היום על היכולת ב-1:1 אתמול (שישי) מול בית"ר רמלה/ת"א. המאמן לא התרגש מהתוצאה, אבל היה מאוכזב מהיכולת של חניכיו.

"אני לא מרוצה ממה שראיתי, זו לא בית"ר שאני רוצה לראות, בלי תשוקה, בלי חדוות משחק, בלי רצון. השחקנים יכולים לתרץ שהיה חם ושאנחנו מתאמנים קשה, אבל אני לא קונה שום תירוץ. בכל משחק אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב ובכל הרכב שלא יהיה", תקף קורצקי, "יש לנו הרבה עבודה ואני האחרון שיברח מאחריות. אנחנו מחוייבים לקבוצה על כל המשתמע מכך ולמרות המשחק הזה אני בטוח שנגיע מוכנים לליגה".

חנן ממן התייחס גם הוא ליכולת הלא מרשימה של בית"ר אתמול: "שיחקנו רע מאוד ואנחנו חייבים ללמוד לא לוותר על אף משחק וגם אם קשה לתת מעצמנו יותר. אני לא מודאג כי יש גם משחקים כאלה וזה לא אומר כלום לקראת פתיחת הליגה".

בקבוצה הגישו הצעה רשמית להפועל באר שבע בניסיון לשאול את תומר סוויסה. כרגע אלונה ברקת דורשת 140 אלף שקל וגורמים בבית"ר טוענים כי הסכום גבוה מדי, אך ייתכן כי יצליחו להפחית אותו. אלי טביב עצמו מעדיף לחכות לסיום המלחמה כדי להנחית חלוץ זר בעל רזומה, אבל קורצקי היה מעדיף להתחזק מיידית.

אחרי המשחק, בית"ר ביקרה חיילים פצועים בבית החולים שיבא בתל השומר. אחד הקפטנים, דושאן מטוביץ' הסרבי, היה בין הראשונים שנכנסו אתמול לכל החדרים של החיילים באגף השיקום. מטוביץ', שכבר עבר מלחמות בחייו, אינו חושש מהמצב ולקח על עצמו להרגיע את ססאר ארסו וקלאודמיר פריירה שנראים מודאגים. "שלושה חודשים לא יצאנו מהבית בסרביה בגלל הטילים, כאן המצב הרבה יותר טוב", סיפר מטוביץ' לחיילים הפצועים.