גל אלברמן ייבדק מחר, יוחלט אם ישחק בשלישי

קשר מכבי מרגיש טוב יותר, אך הנושא יוכרע רק בבדיקת האולטרסאונד

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  02.08.14 - 14:11
שחקני מכבי הבוקר באימון (באדיבות האתר הרשמי)
שחקני מכבי הבוקר באימון (באדיבות האתר הרשמי)
תחילת כתבה

איזה שבוע גורלי מחכה למכבי תל אביב: הקבוצה תפגוש ביום שלישי את מאריבור למשחק של להיות או לחדול מבחינתה. לנוכח העובדה שהצהובים הגיעו לשלב הנוכחי כמדורגים (לא כמו בעונה שעברה), במועדון בנו על העפלה לפחות עד לשלב הפלייאוף של מוקדמות הצ'מפיונס כשמשם, הדרך לבתים נראית אפשרית.  

רק שכעת, נראה כי דווקא הסלובנים הפכו לפייבוריטים בזכות הניצחון הדרמטי במשחק הראשו. אוסקר גארסיה יצטרך לשמור על שער נקי בגומלין כדי לא להסתבך.למעשה, אם מאריבור תבקיע, מכבי תצטרך להגיב בשלושה שערים. משימה שנראית כרגע כקשה ביותר.

ואם לא מספיקה הבעיה הזו, אז ייתכן שבקבוצה יאלצו להסתדר ללא גל אלברמן. כפי שדיווחנו ביום חמישי, הקשר סובל ממתיחה רצינית בשריר והוא בספק גדול למשחק ביום שלישי. למעשה, מחר הוא יעבור את בדיקה מכריעה ורק לאחריה תהיה תשובה סופית אם הוא ייקח חלק במפגש. חשוב לציין כי אלברמן מרגיש טוב יותר, אבל בפציעות מן הסוג הזה, צריך בדרך כלל שבוע מנוחה.

עם אלברמן או בלעדיו, מכבי ת"א תמריא ביום שני ללרנקה לקראת המשחק כשבמועדון בונים על כ-500 אוהדים שיצטרפו לנוכח הדיל שהוצע לקהל. כידוע, מכבי סיבסדה חלק מהסכום עבור האוהדים שיצטרכו להיפרד מ-250 יורו בלבד עבור טיסות, כרטיס למשחק והסעות.