הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוויסה מתרחק מבית"ר: "דרישות ב"ש גבוהות"

החלוץ רוצה להגיע לטדי, אך טביב לא מוכן לשלם 140 אלף שקלים תמורתו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.08.14 - 11:15

האם מנחם קורצקי עומד לרשום חיזוק נוסף להתקפה? עדיין לא בטוח. חלוץ הפועל באר שבע, תומר סוויסה, הודיע לצוות המקצועי של בית"ר ירושלים שהוא מעוניין להצטרף - למרות שהוא מחזיק בהצעות גם מבני סכנין והפועל חיפה.

המאמן מעוניין מאוד בשחקן, אבל כרגע ישנו מכשול גדול: ב"ש דורשת 140 אלף שקלים עבור השאלתו, על פי טענת בית"ר. מדובר בסכום שאותו אלי טביב אינו מוכן לשלם בשלב זה. "אנחנו רוצים את סוויסה מאוד אבל מה שב"ש מבקשת הוא לא הגיוני", אמר גורם בקבוצה.

בכל מקרה, גם אם המהלך ייצא לפועל - ב"ש כבר הודיעה כי סוויסה, שיושאל, לא יוכל לשחק במשחקים מולה. בבית"ר טוענים שטביב ממתין לסיום המלחמה כדי להנחית שחקן זר בכיר שיסכים לבוא לארץ ולא יחשוש מהמצב הביטחוני. במידה שזה לא יקרה, שלומי אזולאי ממכבי חיפה יחזור לעוד עונה בטדי.

בתוך כך, אחרי הכעס הרב של קורצקי על השחקנים בעקבות היכולת במשחק האימון מול בית"ר ת"א/רמלה ביום שישי, מצפה המאמן משחקניו להיראות אחרת. בעקבות האכזבה המאמן קורצקי עשה אסיפה לשחקני בית"ר ירושלים והמשיך לכעוס על ה-1:1 המאכזב במשחק ההכנה מול בית"ר ת"א/רמלה בשישי: "לא הגיוני ששחקני בית"ר ת"א/רמלה מרוויחים 3,000 שקל ואתם פי כמה יותר, והם יותר מחוייבים, יותר רוצים ויותר רצים. אני לא מקבל את זה, מי שישחק ככה לא יהיה אצלי".

מתן בראשי אמור לחתום היום או מחר על חוזה. בבית"ר מרוצים מהבלם, אבל אין כוונה לשחרר את טל כחילה מאחר שקורצקי דורש ארבעה בלמים בסגל.