הפועל רוצה את פלאח, חיפה לא מוכנה להשאילו

הירוקים דורשים 300 אלף יורו על כרטיסו של הבלם ונערכו שיחות בין הצדדים. גם שלומי אזולאי מתרחק

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.08.14 - 14:53
פלאח. הירוקים רוצים למכור (ג'יני)
פלאח. הירוקים רוצים למכור (ג'יני)
תחילת כתבה

בהפועל ת"א אומנם מעוניינים להתחזק בעוד מספר שחקנים, אבל בשלב זה צירופם של שחקני חיזוק לא נראה באופק. בראש הרשימה של המנג'ר אייל ברקוביץ' נמצאים בלם וחלוץ, וכפי שכבר פורסם כאן באתר ערוץ הספורט האדומים קיוו לצרף את סארי פלאח ושלומי אזולאי מקבוצת "המנודים" של מכבי חיפה.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי בימים האחרונים נעשו שיחות בין הפועל לבין חיפה לגבי שני השחקנים, בעיקר לגבי סארי פלאח, והירוקים לא מוכנים להשאיל את פלאח היות והוא מסיים חוזה בתום העונה ואז יהיה שחקן חופשי. הם דורשים על כרטיסו של פלאח 300 אלף יורו, סכום שאין להפועל, ועל כן בשלב זה פלאח מתרחק. לגבי אזולאי הירוקים דורשים 150 אלף דולר להשאלה, סכום גם כן גבוה מדי עבור האדומים, ולכן בשלב זה גם צירופו של אזולאי לא נמצא על הפרק. חשוב לציין כי בהפועל מנסים לגייס כסף לשחקני חיזוק כאשר גם ברקוביץ' מנסה להגיע לתורמים, ולכן אם יגויס כסף ייתכן כי התמונה תשתנה.

בתוך כך, ייתכן מאוד כי קשר או אפילו שניים ישוחררו בימים הקרובים בעקבות ריבוי הקשרים שנוצר - להפועל ישנם עשרה קשרים בסגל. בינתיים האדומים לא מתכוונים לצרף מגן שמאלי במקומו של אורי כהן ששוחרר לבקשתו, אלא אם זה יהיה בעסקה שעלויותיקה נמוכות.

לעניין אחר. ברקוביץ' ממשיך עם המהפכה הכספית שהוא עורך מאז שהגיע למועדון, כשהיום החליט לבטל את כל החוזים והשכר של שחקני הנוער. מהיום למעשה שחקני נוער לא ירוויחו שכר, ורק שחקנים שגרים רחוק יקבלו החזרי נסיעות. חשוב לציין כי מקורו של המהלך הזה הוא מתוך מחשבה עקרונית של ברקוביץ' לפיה שחקני נוער לא ירוויחו כסף, ובה בעת הוא גם יחסוך למועדון כמה מאות אלפי שקלים.