התחרט שוב. מיטרוביץ' פנה להפועל ב"ש: "רוצה להגיע"

פרסום ראשון: אקס מכבי ת"א, שכבר סיכם בנגב ועזב עקב המצב הביטחוני, דורש הזדמנות נוספת. גורם במועדון: "נחשוב, אבל כבר התחלנו לבדוק מועמדים". אחד כזה הוא החלוץ הברזילאי רומאריו, ששיחק בעונה שעברה עם תמוז

רועי זריהן  07.08.14 - 08:30
מיטרוביץ'. טוויסט בעלילה
מיטרוביץ'. טוויסט בעלילה
תחילת כתבה

האם ניקולה מיטרוביץ' יצטרף בסופו של דבר להפועל באר שבע? לפני כחודש, הקשר כבר עבר בדיקות רפואיות ואף סיכם לשנתיים במדי סגנית האלופה, אך בסופו של דבר, בגלל המצב הביטחוני, הוא החליט לרדת מהסיפור.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי לאחר הרגיעה במצב הביטחוני ולנוכח העובדה כי מיטרוביץ' לא מצליח למצוא קבוצה אחרת, הקשר של מכבי תל אביב יזם שיחת טלפון עם אלישע לוי בה בירר, האם ישנה אפשרות לחדש את הקשר בין הצדדים.

בהפועל באר שבע שוקלים את האפשרות הזו, כשעדיין לא ברור אם יסכימו לקבל את מיטרוביץ' בחזרה. "זה נכון שמאוד רצינו את השחקן, אבל מאז שהעסקה התפוצצה, אנחנו נמצאים בעיצומם של חיפושים אחר שחקנים נוספים באותה עמדה ונכון לעכשיו, יש לנו מספר מועמדים. בימים הקרובים נשקול שוב את הנושא", אמר גורם בקבוצה לאתר ערוץ הספורט.

אופציה נוספת שנשקלת בב"ש היא החתמתו של רומאריו, חלוץ ברזילאי שנושא שם אגדי ועשוי לנחות בישראל. כבר תקופה ארוכה שאלישע לוי עוקב אחרי שחקנה של פטרולול פלוישט מהליגה הרומנית, שם הוא משחק יחד עם טוטו תמוז.

רומאריו מסיים חוזה בסוף העונה, עובדה שתחייב את אלונה ברקת לרכוש אותו מהרומנים. מצד שני, עלויות שכרו אינן גבוהות במיוחד, באיזור ה-150 אלף דולר, דבר שעשוי להוביל להשלמת העסקה. רומאריו בן ה-25 הוא קשר אחורי שהתחיל את דרכו בבוטפוגו הברזילאית, ובעונה האחרונה שיתף כאמור פעולה עם תמוז בפטרולול פלוישט.

בנושא אחר, קפטן קבוצת הנוער, אבירם אוחנה, שרשם בחשבון הפייס שלו כי ''צריך לשלוח את כל השמאלנים
לתאי הגזים'' החל לרצות את העונש החינוכי שניתן לו על ידי הקבוצה ואתמול התנדב אצל מר פרידמן יעקב, ניצול שואה.