ניסיון להפעיל לחץ? דגני לא תורגל בהרכב הפועל

דומב צפוי לעלות עם בלם מהנוער נגד רעננה בגביע הטוטו. דגני יסכם בחיפה?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.08.14 - 22:17
דגני. יזדרז לעבור לחיפה? (אלן שיבר)
דגני. יזדרז לעבור לחיפה? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל ת"א הודיעה היום (חמישי) כי תעניק 100 מנויי לוחם לחיילי צה"ל מהיחידות השונות, שהשתתפו במבצע "צוק איתן". "כל המנויים ייתרמו לזכרם של ארבעת הלוחמים אוהדי הפועל ת"א, שנהרגו במבצע בעזה: ברק איתן, דניאל פומרנץ, טל יפרח וגלעד יעקבי ז"ל", נמסר מהמועדון, "את המנויים יעניקו המשפחות השכולות לחבריהם ליחידה של הבנים. הפועל ת"א תמשיך לשמור על קשר עם המשפחות ותפעל בצוותא להנצחתם".

בהפועל ממשיכים לעקוב אחר המו"מ שמתנהל בין אוראל דגני לבין מכבי חיפה, שכרגע עדיין תקוע ומונע את ביצוע הטרייד - במסגרתו דגני אמור לחזור לירוקים, בעוד סארי פלאח, שלומי אזלואי ואיעד חבשי יעשו את הדרך בחזרה לחודורוב.

האדומים הבהירו כי המגעים בין דגני לחיפה הם המכשול היחיד שעומד בפני ביצוע העסקה. בצוות המקצועי של הפועל יש כעס כלפי דגני, שלטענתם ביקש מיוזמתו לעבור למכבי חיפה אולם כעת לא מצליח לגשר על הפערים הכספיים ותוקע את כל העסקה.

על פי התרגול של אסי דומב באימון הערב, אוראל דגני לא צפוי לפתוח במשחק מול הפועל רעננה בגביע הטוטו בשבת. המאמן תירגל את טגניה דסליי מהנוער לצידו של יורגן קולין, ואפשר בהחלט להניח שזהו מהלך של אנשי הפועל ללחוץ על דגני לסכם את התנאים שלו במכבי חיפה.

מי שעוד צפוי לפתוח הוא שגיב יחזקאל הצעיר, במקומו של שובל גוזלן שלא יוכל לשחק בעקבות העובדה שהקבוצה לא עברה בבקרה. יחזקאל ישתף פעולה עם גילי ורמוט וישראל זגורי בהתקפה. בקישור ישחקו שי אבוטבול, לוקאס סאשה ושון מלכה. 

הפועל מחפשת במקביל אחר מגן שמאלי זר, כאשר הצוות המקצועי כבר בוחן מספר אופציות וייתכן שמספר שחקנים יגיעו להתרשמות ולמבחנים. כמובן שעלותם של השחקנים שינחתו תהיה מאוד נמוכה בעקבות המצב הכלכלי של המועדון.

הקבוצה של אסי דומב תפתח בשבת את הופעותיה הרשמיות בזירה המקומית, עם משחק מול הפועל רעננה בבלומפילד, במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו. "עבורנו כל משחקי גביע הטוטו הם משחקי אימון שיעזרו לנו להתחבר לקראת הליגה", אמרו בהפועל.