יש קשר אחורי: רומאריו מגיע לב"ש בהשאלה

הברזילאי של פטרולול ינחת בישראל ביום רביעי ויחתום על חוזה לעונה. רואש עשוי להגיע בתמורה לסוויסה

רועי זריהן  12.08.14 - 19:33
מרומניה לישראל. רומאריו
מרומניה לישראל. רומאריו
תחילת כתבה

זה לקח קיץ שלם, אבל הפועל באר שבע השיגה קשר אחורי. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, רומאריו הברזילאי ישחק בעונה הבאה בווסרמיל. קשרה האחורי של פטרולול הרומנית ינחת מחר (רביעי) בארץ ובאמצעות סוכנו, אבי נמני, הוא יחתום על חוזה לעונה אחת בדרום. העסקה יהיה במסגרת של השאלה, שכמובן כפופה להצלחתו בבדיקות הרפואיות. יש לציין שבסוף העונה חוזהו של רומאריו בפטרולול יפוג, ולחוזהו בב"ש תוכנס אופציה להמשך ההתקשרות בעוד 3 שנים.

בתוך כך, מתבשל טרייד בין הפועל ב"ש להפועל חיפה, במסגרתו תומר סוויסה יעבור צפונה ואושרי רואש יעשה את הדרך ההפוכה לווסרמיל. סוויסה חתם כזכור על חוזה חדש בב"ש, אולם מיד לאחר מכן קיבל מהמאמן אלישע לוי הודעה כי הוא לא בתכניות לעונה הבאה. רואש כבר לא רצוי אצל ראובן עטר, ונראה שהדרך לעסקה סלולה.

לאחר שאלישע לוי הבהיר לסוויסה כי הוא רשאי לחפש קבוצה חדשה, בני סכנין ובית"ר ירושלים כבר בו הביעו עניין אולם בשני המקרים ההעברה לא יצאה לפועל. אופציית הפועל חיפה נראית כרגע הריאלית ביותר על השולחן, בעיקר כאמור לאור הצעת עסקת החליפין, שתשתלם לשני הצדדים וגם לא תגרור הוצאה כספית גדולה מיותרת.

בחיפה היו רוצים מאוד למצוא לאושרי רואש קבוצה חדשה, בשל מערכת היחסים העכורה בין הבלם לבין המאמן ראובן עטר. הסכסוך בין השניים החל במחנה האימונים, שם סירב רואש להיכנס כמחליף במהלך אחד ממשחקי ההכנה, כיוון שזעם שלא הוכנס לכר הדשא כבר עם פתיחת המחצית השניה. הבלם לא הסכים להתחמם, כאשר הטענה הרשמית שלו היתה כי הוא לא מרגיש טוב.

בעקבות התקרית, ולאור העבודה שהיחסים בין רואש לעטר לא השתפרו מאז חזרה הפועל חיפה לארץ, הוחלט בקבוצה כי הוא לא ימשיך בעונה הקרובה. נראה כי הצורך של ב"ש בשחקן שיחזק את ההגנה והקישור האחורי פותחת פתח לטרייד בין אלונה ברקת ליואב כץ.