הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפער בין בית"ר י-ם למיטרוביץ': 50 אלף יורו

קורצקי מנסה לצרף את הקשר. חיימוביץ': אם כבר טועים, אז בגביע הטוטו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.08.14 - 10:00

בית"ר ירושלים פתחה אמש (שבת) רשמית את העונה ברגל שמאל, אחרי שנכנעה 2:1 להפועל פתח תקווה. מעבר להפסד, בבירה מאוכזבים מאוד מהיכולת ומשני השערים שהובקעו בשל חולשת החלק ההגנתי.

"אנחנו לא יכולים לספוג גולים כאלה", זעם המאמן מנחם קורצקי במחצית. במקביל, אכזבה גדולה נרשמה מהקשר החדש, קלאודימיר פריירה, אבל במועדון משוכנעים שיציג יכולת טובה יותר בהמשך כפיש הציג עד המשחק אתמול.

"לצערי עשינו שתי טעויות לא מחויבות, אבל בסך הכל שלטנו והגענו להמון מצבים", אמר זאב חיימוביץ' לאתר ערות הספורט. "נמשיך לעבוד קשה ואני מאמין שיהיה בסדר. בכדורגל קורות טעויות, אז עדיף כבר שזה קורה בגביע הטוטו".

הבלם המשיך: "בסך הכל אני אופטימי, כי אין לי ספק שניראה הרבה יותר טוב בהמשך. יש פה את הקהל הכי טוב בארץ ואני מקווה שנחזיר לו. לא נראינו מספיק טוב, אבל אנחנו שופאים לפלייאוף העליון ואנחנו גם נהיה שם. נעבוד קשה בשביל זה".

בתוך כך, אירוע לא נעים התרחש לפני שריקת הפתיחה. רועי זיכרי כבר התלבש, אך דקות לפני החימום נאמר לו שחוזהו לא עבר בבקרה. החלוץ, ששיחק בבית"ר כבר בעונה שעברה, הבהיר לאנשי ההנהלה כי החוזה שלו מופקד כבר מהעונה הקודמת 0 ולכן לא ייתכן שלא עבר בבקרה. זיכר כעס ומעוניין לעזוב מיידית, לאחר שהבין שהוא לא בתוכניות. אחד השחקנים סיפר שזיכרי שוחח בנושא עם המנכ"ל עומר עצמוני. לשחקן עצמו הצעות מבית"ר ת"א/רמלה ומכבי הרצליה.

קורצקי אישר בסיום את התעניינותו בקשר הסרבי של מכבי ת"א, ניקולה מיטרוביץ'. כרגע הפער בין הצדדים עומד על 50 אלף יורו. עוזר המאמן אורי אוזן יצר קשר עם השחקן שהביע את רצונו להגיע לבית"ר, אך מסרב לקצץ בשכר אותו אמור להרוויח אצל האלופה.