טביב הבטיח: ממן יחתום השבוע וישחק נגד ב"ש

הקשר יעבור לבית"ר בזמן לליגה? המו"מ על סוויסה יתחדש רק בשבוע הבא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.08.14 - 10:30
ממן. הסוף לסאגה באופק?
ממן. הסוף לסאגה באופק?
תחילת כתבה

חנן ממן יעבור בבקרה השבוע ויוכל להיות זמין עבור המאמן מנחם קורצקי למשחק הראשון בליגה מול הפועל באר שבע - כך הבטיח הבוקר (ראשון) בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב בשיחה מארה"ב. טביב שוחח עם דודו דהאן, סוכנו של הקשר, והשניים הגיעו לסיכום על הסעיף הבעייתי מבחינת הבעלים, המתייחס לסכום אותו אמור להרוויח ממן אם יישאר בעונה הבאה בבירה.

מי שיעזוב את בית"ר הוא רועי זקרי, שמעוניין לחפש קבוצה שתיתן לו דקות משמעותיות יותר. הקשר ההתקפי גם נעלב מהדרך בה מתנהגים איתו במועדון. מנחם קורצקי מעוניין להחתים את הבלם מתן בראשי, אבל בשלב זה הצדדים לא הגיעו לסיכום וטביב טרם הגיש לשחקן הצעה רשמית.

הבעלים הודיע כי הוא לא מוכן לשלם את דמי ההשאלה שדורשת אלונה ברקת עבור תומר סוויסה, ונראה שמו"מ יתחדש אם בכלל רק אחרי המשחק הראשון בין שתי הקבוצות בליגה בשבוע הבא.

בסוף השבוע הביע הקשר הסרבי של מכבי ת"א, ניקולה מיטרוביץ', את רצונו להצטרף לבית"ר. עם זאת, הפערים הכספיים מונעים את העברתו בשלב זה,  לאור העובדה שהצהובים אינן מוכנים להשלים את שכרו. "אנחנו מקווים שמכבי ת"א תבין בקרוב שעדיף לה להשלים את שכרו מאשר לשלם לו את כל השכר", אמר גורם בבית"ר.