הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ציון 3: חושבים שאתם מבינים יותר מפרימו?

אוהבים לא להסכים עם הפרשנות שלו? זה בדיוק הזמן שלכם לבנות נבחרת בליגת החלומות ולעקוף את פרימו בטבלת האלופים של המשחק החם של השנה. קנדה ובן דיין ישרפו את האגפים, בוזגלו וזהבי יככבו וגוזלן ירעיד רשתות. ומי ייתן את הלב והנשמה? טקבקו לנו

משה פרימו
משה פרימו  19.08.14 - 16:11

טירוף ליגת החלומות נמשך ואם עוד לא נרשמתם זה בדיוק הזמן להיכנס לעמוד המיוחד ולהצטרף למשחק החם של השנה. אצלנו כל משתתף הופך למאמן מוסמך שבונה לעצמו את הקבוצה בדרך אל המטרה - המקום הראשון בתום העונה יזכה במכונית חדשה מתנת Wobi. כמובן שלא עצרנו רק במכונית וישנם עוד המון פרסים שמחכים רק לכם.

תמיד חלמתם לאמן בליגת העל? הירשמו עכשיו לליגת החלומות

מי שהצטרף לאלפים שכבר נרשמו והרכיבו קבוצה הוא פרשן ערוץ הספורט, משה פרימו, שהימר על מערך 2-4-4 סופר-התקפי בקבוצתו, איך לא, 'ציון 3'. כבר בחלק ההגנתי בחר פרימו בשני מגנים תוקפים בדמותם של עמרי קנדה ודדי בן דיין כאשר במרכז ההגנה קיבלו את הקרדיט צמד הבלמים של קריית שמונה, שיר צדק וקאסיו פרננדס. בין הקורות יעמוד קפטן הפועל עכו, דודו גורש הוותיק.

המגמה נמשכה ברביעיית הקישור שמורכבת משלושה כוכבים, כל אחד בקבוצתו, וקשר גרזן אחד. קובי מויאל הוא האיש שיאזן את מרכז השדה ומלפניו ילהטטו מלך שערי ליגת העל בעונה האחרונה, ערן זהבי, מלך הבישולים בעונה שעברה, מאור בוזגלו, וקפטן מכבי נתניה והמוציא לפועל העיקרי, ערן לוי.

בהתקפה נתן פרימו את האמון בשתי התל אביביות כשבחר את שובל גוזלן, שאמור להיות החלוץ הבכיר האדומים ואת ברק בדש, האס של אוסקר גארסיה.

מסכימים עם הבחירה של פרימו? מגיע לו ציון 3? אתם מוזמנים לטקבק ולהביע את דעתכם.

איך זה עובד?
לחצו כאן על הקישור וכנסו לאתר המיוחד, שדרכו תוכלו לשחק, ולחצו על כפתור ההרשמה במרכז המסך. כעת תוכלו להירשם בשלוש דרכים שונות - דרך הפייסבוק, גוגל פלוס ובאמצעות רישום רגיל שכולל כתובת מייל וסיסמא. לאחר מכן לחצו על כפתור "אישור והמשך לבניית הקבוצה". לאחר מכן תוכלו לתת שם לנבחרת שלכם, למנות מאמן ולציין נבחרת אהודה.

עליכם לבחור 11 שחקנים, אותם תוכלו להציב במספר מערכים שונים, כאשר מתוכם יהיו שוער אחד, 3-5 שחקני הגנה, 3-5 שחקני קישור, 1-3 שחקני התקפה. יש לציין כי לא ניתן לבחור יותר משני שחקנים מכל קבוצה. למשל, אם בחרתם את קרלוס גארסיה ודור מיכה ממכבי תל אביב, תצטרכו בהכרח לוותר על חבריהם ערן זהבי וטל בן חיים.

ואת מי אלי אוחנה בחר? כנסו וגלו

בהצלחה לכל המשתתפים!