הסכסוך נגמר: סולחה בין טאלב טוואטחה לקהל

מאזן מושלם, ניצחון בדרבי ואולי הדבר הכי חשוב לבעלי חיפה - החזית בין האוהדים למגן תמה. השחקן פירסם התנצלות, הקהל הפסיק לקלל. שמואל שיימן: "כל הכבוד לקהל, ככה צריך להתנהג"

תומר לוי
תומר לוי  20.08.14 - 11:00
תחילת כתבה

זה רק גביע הטוטו, אבל לפחות עד עכשיו, מכבי חיפה לוהטת. הירוקים עם מאזן מושלם בגביע הטוטו ואולי יותר חשוב מכך, היא רשמה אמש (שלישי) ניצחון בדרבי הראשון של העונה. זה הלך קשה ואחרי 79 דקות שכללו לא מעט החמצות, הגיע רובן ראיוס וכבש צמד גדול בדרך ל-0:2 מול 8,000 אוהדים שהגיעו למפגש.

אפילו יותר חשוב מהניצחון עצמו - נראה כי יש פריצת דרך בפרשת טאלב טוואטחה, בעיקר אחרי שהשחקן התנצל בפני האוהדים אתמול בבוקר.

ליגת החלומות שוב כאן: עשרות אלפי גולשים כבר נרשמו!

באצטדיון לא נראו שלטים נגד המגן ואף לא נשמעו קריאות בוז וכמו שזה נראה כרגע, ביום שני, בפתיחה של 'סמי עופר' כל הקהל יעמוד מאחוריו. "יפה, כל הכבוד לקהל'', אמר שיימן. ''ככה צריך, לעודד את כל השחקנים".

בצד המקצועי, ישנה שביעות רצון גדולה משמואל שיימן, רובן ראיוס וטאלב טוואטחה, כאשר גם חן עזרא וקובי מויאל הפגינו יכולת טובה. "אני חושב ששיחקנו טוב במשך כל המשחק והגיע לנו לנצח'', הוסיף שיימן. ''שיחקנו עכשיו שלושה משחקים וניצחנו בשלושתם, זו התחלה טובה, אבל הליגה עוד לא התחילה ורק אז נדע איפה אנחנו עומדים. אני מתרגש מאוד לשחק כבר ב'סמי עופר', נראה לי גם שכל הקבוצה ככה, זה הולך להיות משהו מדהים".

ואי אפשר בלי עסקת דגני - המשא ומתן בין הצדדים נמשך וצפוי להיסגר כבר בימים הקרובים. כפי שדיווחנו אתמול, חיפה מנסה להנחית את ניקולה דרינצ'יץ', כשזה השחקן שהמאמן רוצה להביא לקבוצה והערכה שהוא אכן יגיע בסופו של דבר. 7,000 כרטיסים נמכרו כבר ליום שני, למשחק הפתיחה בסמי עופר נגד סכנין כשההערכה היא איצטדיון סמי עופר יהיה מלא במשחק הפתיחה.