בעקבות עזיבתו של דגני: הפועל ת"א חסכה 1.2 מיליון שקלים

האדומים מעוניינים לצרף חלוץ, ובמועדון מבהירים: "החוזה של שלומי אזולאי מוכן, שיגיע לחתום". והבה ימשיך במבחנים, מתיו גודסון לא מרשים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  21.08.14 - 13:02
נפרד מאבוטבול וסידר כסף לאדומים
נפרד מאבוטבול וסידר כסף לאדומים
תחילת כתבה

בצל דחיית המחזור הראשון של העונה, בשורות טובות להפועל תל אביב, לפחות בצד הכלכלי. בעקבות חזרתו של אוראל דגני למכבי חיפה, האדומים חסכו כ-1.2 מיליון שקלים ובכוונתו של המנג'ר אייל ברקוביץ' להביא בכסף הזה שחקן (או שניים אם יתאפשר) שיחזק את הקבוצה. נכון לעכשיו, נראה כי הפועל ירדה מסארי פלאח אך בחודורוב ממשיכים לאותת לעברו של שלומי אזולאי ואומרים: "החוזה של שלומי מוכן ורק חסרה שם חתימה. הוא מוזמן להגיע לחודורוב לחתום". מטרת המנג'ר היא להחתים בראש ובראשונה חלוץ ולאחר מכן עוד בלם.

בינתיים, האדומים כבר החליפו טיוטות חוזה מול הכח עמידר ר"ג לגבי השאלתו של חטאב עוביידה. על פי ההסכם, האדומים ישאילו את הבלם ללא תמורה לעונה הקרובה כאשר תהיה להם אופציה לרכוש אותו בתום העונה ב-175 אלף דולר. הקבוצה מהלאומית תקבל שלושה-ארבעה שחקנים צעירים מהפועל וברקוביץ' צפוי לשוחח עם אותם שחקנים באימון הערב. חשוב לזכור שהעסקה תלויה בהסכמתם של אותם שחקנים לעבור לקבוצה מרמת גן.

מתיו גודסון החלוץ הניגרי לא מרשים במיוחד עד כה. בצוות המקצועי טוענים כי השחקן לא בכושר ולפיכך, החתמתו בשלב זה מוטלת בספק. גם לגבי בן והבה, שנבחן בקבוצה, עדיין לא התקבלה החלטה והוא ימשיך להיבחן בימים הקרובים. המגן השמאלי פרנסיס בנג'מין הניגרי צפוי להגיע מחר ולהתחיל להיבחן.