ב"ש תאיץ את המו"מ עם לאזר. ברדה: "אנחנו לא נלחמים"

אחרי התבוסה לבית"ר בווסרמיל, במועדון מבינים כי יש צורך לחזק את הקישור. הפערים עם הרומני מוערכים ב-40 אלף דולר. בנוסף, הקשר הניגרי ג'ון אוגו ינחת היום. פאנטיני, אקס מכבי חיפה, הוצע

רועי זריהן  31.08.14 - 08:30
תחילת כתבה

הלם בהפועל באר שבע. אין דרך אחרת לתאר את התחושות אצל סגנית האלופה אחרי ה-3:0 המביך לבית"ר ירושלים באצטדיון וסרמיל, שם חיכו האוהדים המקומיים לכמה רגעים של נחת אחרי שבועות מאוד לא פשוטים בעקבות מבצע "צוק איתן".

  • ראשון, 20:20, ישיר ב-5LIVE: הפועל ת"א מול מכבי ת"א

התגובות לאחר המשחק לא איחרו לבוא והן היו ברורות, תקיפות ולעיתים חריפות. "אם לא נתחזק בלפחות שלושה שחקנים, נתקשה להגיע לפליאוף העליון. אנחנו חייבים בלם, קשר אחורי אחד לפחות ועוד חלוץ, אם הם לא יגיעו אנחנו בדרך לעונה מסובכת", אמר שחקן בב"ש. שחקן אחר התייחס לצוות המקצועי הרחב כשאמר: "אין לנו כושר, זה משהו שחייב להשתפר".

בעקבות התוצאות האחרונות, עם דגש על התבוסה אתמול, בבאר שבע יאיצו את השיחות עם הקשר הרומני קונסטנטין לאזאר, כשכרגע הפערים בין הצדדים מוערכים ב-40 אלף דולר. בנוסף, היום ינחת בארץ קשר נבחרת ניגריה, ג'ון אוגו, שיגיע להתרשמות של מספר ימים. אוגו צפוי לקבל הזדמנות להרשים במהלך המשחק מול מכבי פ"ת ביום שלישי, כאשר לאחר מכן תתקבל ההחלטה אם לצרפו. בנוסף, טמבינקוסי פאנטיני, אקס מכבי חיפה, שזכה באליפות עם אלישע לוי, הוצע לקבוצה.

חשוב להדגיש שבחמישה משחקים רשמיים שקיימה ב"ש (2 באירופה ועוד 3 בגביע הטוטו) אלישע לוי עדיין לא הצליח להשיג ניצחון ואתמול, כאמור, הגיעב המכה הכואבת מול בית"ר - אותה קבוצה שתגיע לווסרמיל גם במחזור הראשון בליגת העל.

"אנחנו צריכים להתנצל על ההופעה שלנו", סיכם אליניב ברדה. "כולנו מאוכזבים מאוד, אבל היתרון בכדורגל הוא שתמיד יש את המשחק הבא ואפשר לתקן. אנחנו צריכים להבין שמה שהיה נגמר. אנחנו מתחילים מאפס, לא ממקום שני. צריך ליפול על התחת, לתת יותר, לרדת לגליצ'ים ולהילחם, וכרגע זה לא מה שקורה בפועל".

על כך ששניים מהשחקנים הבכירים בסגל נעדרו מהמשחק אמר הקפטן: "ארבייטמן ומליקסון הם כוח משמעותי, אבל יש לנו סגל גדול. העונה ארוכה וראינו אשתקד שבסופו של דבר נצטרך את כולם, כל מי שישחק יצטרך להיות טוב, ועוד לפני זה, ליפול על התחת ולהילחם. אני לא נבדל, זה כולל את עצמי, כולנו צריכים לעבוד יותר קשה כי אין הנחות, קבוצות לוקחות אותנו ברצינות. אי אפשר להגיד 'קבוצה חזקה' מבלי לרוץ ולהוכיח את הזה על המגרש".

ואם כבר פצועים, אז למאור מליקסון ושלומי ארבייטמן שלא היו בסגל בגלל פציעה, הצטרפו גם אור חביביאן שככל הנראה סובל מקרע קטן בשרירי הבטן התחתונה וסיראז׳ נאסר, שחטף מכה ברגלו והמשיך לשחק כשהוא בקושי דורך על הרגל. "זה לא הגיוני שנפצעים לנו כל כך הרבה שחקנים, כנראה שלא עובדים איתנו כמו שצריך", אמר שחקן במועדון.