"חבל שבית"ר התעוררה כעת ולא דאגה לעצמה קודם לכן"

באשדוד הגיבו בביטול לטענות של הירושלמים על חוסר ספורטיביות. וגם: שביעות רצון מחזרתו של סולארי למגרשים

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  07.09.14 - 09:18
באשדוד לא מבינים את טענות בית"ר. בן זקן
באשדוד לא מבינים את טענות בית"ר. בן זקן
תחילת כתבה

"חבל מאוד שבית"ר ירושלים התעוררה רק עכשיו ולא דאגה לעצמה קודם לכן. כשהפועל באר שבע הפסידה 3:0 בבית לבית"ר - לאף אחד לא היו תלונות, אבל כשזה קשור למ.ס. אשדוד פתאום כולם מתעוררים".

את הדברים האלה אומרים הבוקר (ראשון) גורמים באשדוד, שם מתקשים להבין את הטענות של אנשי בית"ר י-ם. כזכור, במועדון מהבירה זעמו על כך שאשדוד פתחה בהרכב חסר מאוד מול הפועל פ"ת, דבר שהביא לניצחון 0:4 של המלאבסים ולהדחת קבוצתו של מנחם קורצקי מגביע הטוטו.

"כשיש ארבעה משחקים בעשרה ימים, אין לנו ברירה אלא לתת מנוחה, וכל קבוצה אחרת היתה עושה אותו דבר בדיוק", הוסיפו באשדוד. "אנחנו צריכים לדאוג לעצמנו, עם כל הכבוד לבית"ר. נוח לכולם לתקוף אותנו אחרי מה שקרה בשנה שעברה. אנחנו קבוצה עם הרבה שחקנים צעירים ואנחנו יודעים שאם נעמיס עליהם, הם לא יוכלו לסחוב את כל העונה".

ולמרות ההפסד הלא נעים, אשדוד תהיה ברבע גמר גביע הטוטו שם היא תפגוש את הפועל ת"א. "ברבע הגמר יכולת כזו לא תספיק, אבל אני בטוח שזו לא תהיה היכולת שלנו. יש חשיבות גבוהה למשחק הזה, נבוא יותר רציניים ויותר מחושבים. מול הפועל ת"א זה יהיה משחק שונה לגמרי", הבהיר גל בראל.

בתוך כך, באשדוד הביעו סיפוק רב מחזרתו של דויד סולארי למגרשים, לראשונה מאז אותה פציעה קשה בברכו. "התוספת של סולארי מאוד משמעותית. זה נותן עוד אופציות התקפיות על המגרש", אמרו במועדון.