טביב הפחית בדרישה. שי חדד יעלה 100 אלף

בעלי בית"ר ביקש מיליון ש"ח, אך הסכים למחווה. סוויסה יחתום בשבוע הבא. בית"ר התייחסה למחאת אוהדי מכבי חיפה: "המחירים סבירים למשחק בסדר גודל כזה. להזכירכם, גם בחיפה גבו תמיד מחיר כזה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.09.14 - 11:01
חדד. עכשיו הוא ימצא קבוצה? (אלן שיבר)
חדד. עכשיו הוא ימצא קבוצה? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

שי חדד קיבל הבוקר (שני) בשורה טובה. אחרי שאלי טביב דרש מיליון שקלים עבור דמי ההשבחה של הקשר, בעלי בית"ר ירושלים הסכים לקבל עשירית מהסכום, שהם 100 אלף שקלים, תמורת חדד בן ה-27.

בשיחות שקיים הבעלים עם סוכנו של חדד, גלעד קצב, הצליח האחרון לגרום למחווה מצד בעלי בית"ר וכעת יהיה לו קל יותר למצוא קבוצה. עד עכשיו ניסה חדד לחפש קבוצה באירופה, אבל הצעות שהגיעו בעיקר מרומניה לא הבשילו לכדי מו"מ רציני.

בית"ר תחזור הבוקר להתאמן אחרי יומיים של חופש, כשאופיר קריאף לא יהיה כשיר למשחק הראשון בליגה מול הפועל ב"ש בשבת. קריאף, שגובס בידו, הגיע לביקור באימון. רועי זיקרי עבר בהשאלה להכח עמידר ר"ג, וחתם איתה על חוזה לעונה. אלי טביב ששוהה במיאמי לא יגיע למשחק הראשון, אך מצפה מהאוהדים ללוות את הקבוצה כדי להשיג שלוש נקודות ולמלא את טדי במחזור שלאחר מכן מול מכבי חיפה.

בבית"ר ירושלים התייחסו היום גם למחאת אוהדי מכבי חיפה, שמאיימים להחרים את המשחק בטדי במחזור השני של הליגה בעקבות מחירים הכרטיסים. "מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מעוניין להבהיר את עמדתו לגבי מחירי הכרטיסים, שעומדים על 100 ש"ח למבוגר ו-50 ש"ח לנוער וחיילים עבור אוהדי שתי הקבוצו וכל זאת במכירה בקופות האצטדיון ביום המשחק", נמסר מבית"ר, "אין למועדון שליטה על גביית העמלה מצד משרדי הכרטיסים בירושלים ובחיפה, דבר שידוע כי מייקר את עסקת הרכישה. המחירים הם סבירים ולגיטימיים למשחק בסדר גודל שכזה במפגש בין המועדונים הגדולים".

"להזכיר לכל, כי גם בחיפה גובים מחירים דומים במשך שנים מאוהדי בית"ר, וזאת עוד בתקופה שהוקצו מקומות ישיבה מוגבלים ובתנאים מחפירים בקרית אליעזר", נכתב בנוסף, "אנו דואגים להושיב את קהל היריבה באיזור נוח והקצאת מקומות נאה ומעל הנדרש בתנאים טובים, נוחים ואופטימליים המאפשרים חווית צפייה ברמה גבוהה. לכן אל לאלו המבקשים לעורר כעס ומהומה על לא מהומה שלא לצורך, תוך כדי הטעייה והעברת מסרים שגויים על מנת לפגוע ביחסים בין המועדונים ובאפשרות לתת במה ספורטיבית, איכותית למפגש שכזה הן לקהל הרב שאמור להגיע והן לקבוצות עצמן. המועדון אף ישמח לארח את אלפי אוהדי חיפה".