טביב נכנע: הכרטיסים לבית"ר-מכבי חיפה יוזלו

המחיר ירד מ-115 ש"ח ל-90 ש"ח. וגם: המחאה המקורית של אוהדי מכבי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.09.14 - 17:54
לכל כיס...
לכל כיס...
תחילת כתבה

מסתבר שיש מחאות שמצליחות להשיג את היעד שלהן: אחת כזו היא מחאת אוהדי הכדורגל כנגד מחירי הכרטיסים הגבוהים אותן דורשות חלק מקבוצות ליגת העל. הערב (שלישי) בית"ר ירושלים הודיעה כי תוזיל את המחירים לקראת המשחק מול מכבי חיפה במחזור השני.

לאור הפניות הרבות של האוהדים לאלי טביב, החליט הבעלים לבוא לקראת הקהל ולהוריד מחירים לפני המפגש שייערך באצטדיון טדי ב-22.9.14. המחירים החדשים יהיו 90 ש"ח למבוגר ו-45 ש"ח לנוער וחיילים.

כמו כן, מתקיימים מגעים לקראת הבנות בין ראשי בית"ר להנהלת מכבי חיפה מתוך דאגה לאוהדי הירושלמים כדי לשמור על מחירים זהים במשחק המקביל בסיבוב השני לאוהדי בית״ר, בו תארח מכבי חיפה בסמי עופר.

בתוך כך, בבית"ר ציינו כי בכל מקרה, מחירי המנויים למשחקי הבית בעונה הקרובה הם מהנמוכים בליגה והם עומדים על 800/900 ש״ח למבוגר ו-650 ש״ח לנוער וחיילים. בחישוב שנתי, אגב, מדובר בכ-50 ש״ח למשחק ליגה.

כידוע, אותה מחאת אוהדים לא נעצרה רק בחיפה וירושלים. גם אוהדי מכבי תל אביב לא ממש אוהבים את המחיר שאותו דורשים אוהדי הפועל פתח תקווה ומתכוונים למחות בדרך מקורית. בזמן המשחק, חלק מהאוהדים הצהובים יישבו בפאב הסמוך לאיצטדיון המושבה ויצפו במשחק דרך הטלוויזיה.