ב-18:00: הפועל פותחת עונה. ורמוט וגוזלן ב-11

ברקוביץ' ודומב נגד מכבי נתניה. בנג'מין בהרכב, פלאח ואזולאי על הספסל

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.09.14 - 17:23
החלים בזמן. ורמוט מוכן לפתיחת העונה
החלים בזמן. ורמוט מוכן לפתיחת העונה
תחילת כתבה

אחרי הקיץ הסוער שעבר על הפועל ת"א, במהלכו פרשה רדפה פרשה, עידן אייל ברקוביץ' ואסי דומב ייפתח ב-18:00 רשמית את העונה, כאשר האדומים יארחו את מכבי נתניה של יוסי מזרחי במשחק שיוציא לדרך את ליגת העל מודל 2014/15.

גילי ורמוט, שלא התאמן אתמול בעקבות הפציעה בקרסול אותה הוא סוחב ממשחק גביע הטוטו מול מ.ס אשדוד, כשיר ויפתח בהרכב. דני עמוס יחזור לעמוד בין הקורות, כאשר שובל גוזלן שהתאושש מהפציעה בשריר הירך האחורי יפתח בחוד. יתר ההרכב נותר זהה לזה שהפסיד באיצטדיון הי"א, כשחוליית ההגנה תאויש על ידי ליאור לוי, יורגן קולין, הרמוני איקנדה ובנג'מין פרנסיס.

חוזי ההשאלה של שלומי אזולאי וסריי פלאח כמובן עברו בבקרת התקציבית, ובכך הסתיימה אחת הסאגות הארוכות של הקיץ. השניים נכללו בסגל.

באימון האחרון הקרין דומב לשחקניו את משחק הניצחון על מכבי נתניה בגביע הטוטו, והתעכב איתם בעיקר על איבודים והנעת כדור מסודרת. הפועל תל אביב תיפרד באופן חגיגי מיגאל אנטבי, שפרש הקיץ בגיל 40. "בטוח שאני אתרגש, ואולי גם יהיה לי קצת מוזר לעמוד על הדשא מול הקהל המדהים שלנו ואחרי הטקס לעלות ליציע ולא לרדת לחדר ההלבשה להתכונן למשחק", אמר המגן הפורש לאתר ערוץ הספורט, "זה משמח ומחמם את הלב שהמועדון נפרד בצורה כזו מכובדת ואני רוצה להגיד תודה לכל מי שחשב על הרעיון.

הרכב: דני עמוס; ליאור לוי, יורגן קולין, הרמוני איקנדה, בנג'מין פרנסיס; שי אבוטבול, סאשה לוקאס, שון מלכה, גילי ורמוט, ישראל זגורי; שובל גוזלן.