בצל מחאת הכרטיסים: כניסה חופשית באשדוד

בן זקן הבטיח ב'צוק איתן' וכעת יכול לקיים: משחק הליגה מול ק"ש - בחינם

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  12.09.14 - 14:47
כניסה חופשית, בואו בהמוניכם
כניסה חופשית, בואו בהמוניכם
תחילת כתבה

זו אמנם היתה הבטחה של ג'קי בן זקן עוד ממבצע "צוק  איתן", אבל באווירת המחאה נגד מחירי הכרטיסים, שימו לב למחווה של מ.ס אשדוד: הכניסה למשחק מול קרית שמונה בשבת באיצטדיון הי"א תהיה חופשית וללא תשלום, כהוקרה לתושבי הדרום בעקבות הלחימה בעזה, ועל הדרך גם כצעד לקראת אוהדי הכדורגל.

הבעלים בן זקן רצה כבר מזמן לאפשר כניסה חינם, ותכנן את המחווה למשחק בין אשדוד לבין הקבוצה הדרומית הנוספת - הפועל באר שבע - אולם אז החליט פיקוד העורף על איסור התכנסות באיזור והמשחק הועתק לאיצטדיון בעכו. כדי לא להפר את ההבטחה, בן זקן דחה את המחווה למחזור הראשון של ליגת העל.

לסגל של ניר קלינגר צפוי לחזור מחר ג'ון אושאניווה, שנסע עם נבחרת ניגריה למוקדמות גביע אפריקה. גם גדי קינדה, ששיחק עם הנבחרת הצעירה באזרבייג'אן ומול מקדוניה בקפריסין, חוזר לעמוד לרשותו של המאמן. גם על פי האימונים האחרונים עדיין לא ברור אם קינדה יפתח בהרכב או שמא יהיה זה ניב זריהן. עופר ורטה פצוע בשרירי הבטן ולא היה בסגל ביום רביעי בגביע הטוטו, וגם מחר הוא ייאלץ להיעדר. חאתם עבד אל חמיד ימשיך בעמדת המגן הימני.

באשדוד לא מסכימים עם הטענה כי הם מגיעם כפייבוריטים מול קרית שמונה, לאור התוצאות הטובות שלה הקבוצה והגמגום של מחזיקת הגביע. המטרה העיקרית במועדון היא להמשיך ביכולת מגביע הטוטו, בתקווה לפתוח את העונה ברגל ימין.