הובאן חתם רשמית וערך אימון ראשון בבאר שבע

הקשר הרומני הפך לחלק רשמי מהמועדון. אכזבה אחרי ה-1:1 מול בית"ר

רועי זריהן  14.09.14 - 21:10
תחילת כתבה

אכזבה נרשמה בהפועל באר שבע אמש לאחר ה-1:1 מול בית"ר ירושלים בווסרמיל. הקבוצה של אלישע לוי סופרת כבר משחק רשמי שביעי ללא ניצחון מאז פתיחת העונה, אלא שלמרות התוצאה, בבאר שבע מרוצים מהיכולת, ובעיקר מהמחויבות והנחישות של השחקנים.

24 שעות אחרי שסיימה עוד משחק ללא ניצחון, באר שבע חיזקה את הסגל עוד קצת: אובידיו הובאן עבר את הבדיקות הרפואיות ולאחריהן חתם על חוזה לשנתיים. הקשר הרומני, שהספיק לערוך את האימון הראשון שלו במועדון, הפך לזר החמישי בסגל של אלישע לוי.

"בית"ר הגיעה למצבים טובים, גם אנחנו. המשחק לא היה חד צדדי", אמר רועי גורדנה, "נראה את הוידאו ונלמד איפה טעינו. מבחינת התוצאות, זה לא מה שקיווינו. מבחינת הדרך, אנחנו לאט לאט לומדים את השיטה של אלישע, אסור לשכוח שיש פה שחקנים חדשים, כמוני, כמו ג'ון אוגו שרק נכנס. נלמד, הכל יהיה בסדר, במשחק הקודם הפסדנו 3:0 ונראינו היום הרבה יותר טוב".

"היכולת של ב"ש תשפר ממשחק למשחק, זה בטוח", המשיך הקשר, "אני לא יודע מה היה בפנדל, לא ראיתי. זה חלק מהעניין, לא מתפקידי לשפוט אותם ולהחליט מה טעות ומה נכון. אני לא מתעסק בזה".

"ברור שאנחנו מאוכזבים, השאיפה היא לנצח", אמר מאור בוזגלו, שבישל את השער של וויליאם סוארס, "אני בטוח שגם אלפי האוהדים שהגיעו לפה התאכזבנו. אין מה לעשות, זה חלק מהכדורגל. צריך לעבוד קשה בשביל לנצח. אני לא רוצה לדבר על השיפוט, גם הם בני אדם, גם הם עושים טעויות. נתרכז בטעויות שאנחנו עושים".