"דני עמוס הציל אותנו. זה נצחון חשוב לבטחון"

רגשות מעורבים בהפועל ת"א לאחר ה-0:1 מול נתניה במחזור הפתיחה. אייל ברקוביץ' החמיא לשחקנים בסיום. צבאן: "יותר מתמיד אנחנו צריכים את האוהדים עכשיו"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.09.14 - 08:22
תחילת כתבה

רגשות מעורבים בהפועל ת"א בבוקר (ראשון) שלאחר ה-0:1 על מכבי נתניה. מצד אחד, לאדומים היה סופר-חשוב להתחיל את הליגה ברגל ימין עם ניצחון, ובכך השיגו את מטרתם. מצד שני, במועדון יודעים שהמחצית השנייה הייתה בשליטה מוחלטת של נתניה ולולא הצלות של דני עמוס וגם קצת  מזל, המשחק יכול היה להסתיים אחרת.

"דני (עמוס) הציל אותנו במשחק הזה. בחצי השני נתניה שלטה והגיעה להרבה מאוד הזדמנויות, אבל הניצחון הזה חשוב לנו לביטחון ולמוראל", אמרו במועדון האדום.

בסיום המשחק המנג'ר אייל ברקוביץ' ירד לחדר ההלבשה, לחץ את ידי השחקנים והחמיא להם. עידו חג'ג', שמחזיק בחמישה אחוזים ממניות הקבוצה ומי שעד לא מזמן היה האיש החזק במועדון, הזמין את כל אנשי ושחקני המועדון להופעה של ליידי גאגא, שהוא אחד ממארגניה, כמתנת ניצחון.

אולם מסתבר שלא רק בסוף המשחק שוחח ברקוביץ' עם שחקניו. לפני שריקת הפתיחה אמר המנג'ר: "ראיתי אתכם עובדים קשה מאוד באימונים בחודשיים האחרונים. אני מאמין בכם, מאמין שאנחנו קבוצה מצויינת, ומצפה שגם אתם תאמינו בעצמכם".

למרות הניצחון בהפועל מודעים לכך שהקבוצה מתקשה לכבוש שערים. עד היום במשחקי גביע הטוטו האדומים כבשו שני שערים בלבד וגם אתמול הם כמעט ולא הגיעו למצבים.  אגב, שי אבוטבול לא הרגיש טוב וחש סחרחורת מתחילת המשחק, וזאת הסיבה בגינה הוחלף.

למרות האווירה הנהדרת ששררה אתמול בבלומפילד, קשה היה שלא לשים לב לכך ששער 8 כלל לא נפתח לקהל בעקבות חוסר ביקוש. "אני מאוד מקווה שהניצחון הזה יגרום לאוהדים שלנו לרכוש עוד מנויים. עכשיו יותר מתמיד אנחנו צריכים את האוהדים שלנו", ציין בכור צבאן, שמחזיק בשבעה אחוזים ממניות הקבוצה.