פאקו: בן בסט? לא בוחר הרכב לפי עלות השחקן

מאמן מכבי הסביר את ההחלטה המפתיעה להשאיר את חלוץ הרכש מחוץ לסגל. זהבי: "הבנו שצריך להתעורר". בן שמעון: מכבי פ"ת תהיה בסדר השנה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  14.09.14 - 21:56
תחילת כתבה

מכבי ת"א פתחה הערב (ראשון) בצורה מושלמת את מסע ההגנה על התואר. האלופה התארחה באיצטדיון המושבה והביסה 0:3 את מכבי פ"ת במשחק במסגרת המחזור הראשון של ליגת העל. מהראן ראדי כבש שער נהדר (14), ערן זהבי הכפיל (74) וראדה פריצה נגח את הקינוח לזכות הצהובים (83).

"אמרנו לפני המשחק שצריך להשיג את 3 הנקודות הראשונות", סיפר פאקו, "הקבוצה עבדה, אבל עדיין יש הרבה עבודה. התחלנו טוב, אבל בהמשך המשחק נפתח, פתוח מכפי שציפינו". המאמן נשאל על ההחלטה להשאיר מחוץ לסגל את עדן בן בסט וענה: "אם המאמן יחשוב לפני המשחק על העלות של השחקן, אז הוא יעשה טעות. שחקן אחד פחות חשוב מהקבוצה". על התחושה שלו במקום חדש הוסיף: "כרגע זה מרגיש כמו ירח דבש עם הקבוצה. בקרוב זה ירגיש לי כמו שגרה".

ערן זהבי, איך לא, פתח כאמור את העונה עם שער וסיפר: "נראנו טוב ולחצנו, אך יש לנו הרבה מה לשפר. חיכינו שתתחיל הליגה ולשחק לעיני הקהל שלנו ולשכוח מכל הדברים מסביב כי יש לנו את המקצוע הכי מהנה בעולם".

על היכולת של מכבי הוסיף: "לא רוצה לתלות את ההצלחה בחילופי מאמנים, בוא נפרגן לשחקנים ולמאמן. הרגשנו שצריך להתעורר ולהיראות כמו קבוצה. בינינו לבין עצמנו החלטנו שחייבים לשחק ביחד. כך גם יכולות אישיות באות לידי ביטוי יותר טוב".

מהעבר השני רן בן שמעון היה די חסר סבלנות בסיום ואמר: "יש הרבה מה לשפר. נשב על הוידאו ונשפר". כשנשאל האם הקבוצה תיאבק בתחתית ענה: "אנחנו רק במחזור הראשון, אז לא נתחיל לדבר עכשיו על מאבקי תחתית. יהיה בסדר, מכבי פ"ת תהיה בסדר השנה".