הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוויסה חתם בבית"ר. 4,600 אוהדים הבטיחו מקום מול חיפה

החלוץ הצטרף רשמית לעונה. במועדון מעריכים: 25 אלף צופים צפויים להגיע לטדי בשני הבא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.09.14 - 11:32
חדש בצהוב שחור. תומר סוויסה הבוקר (צילום: אושרי דודאי, בית"ר)
חדש בצהוב שחור. תומר סוויסה הבוקר (צילום: אושרי דודאי, בית"ר)

רכש חשוב לבית"ר ירושלים. תומר סוויסה, שלא מצא את מקומו בהפועל באר שבע, חתם הבוקר (שני) על חוזה לעונה אחת במועדון, באמצעות סוכנו גלעד קצב. כעת ינסו בבירה לצרף גם את בן רייכרט, שלא צפוי לקבל דקות רבות העונה במדי מכבי תל אביב. אם הקשר הצעיר אכן יגיע, הדבר צפוי לגרום לפיחות במעמדם של שחקנים כמו איציק כהן ודני פרדה. הראשון לא שותף כלל במשחק בווסרמיל, בעוד שהשני נכנס רק בדקה ה-89.

סוויסה יתאמן עם החולצה מספר 21, שהייתה שייכת בעבר לקובי מויאל. החלוץ ביקש לשחק עם המספר 99 (האחרון ששיחק עם זה היה ערן לוי), כשהחולצה הזו תהיה מוכנה עבורו בחמישי. "אני מאושר להצטרף סוף סוף לבית"ר ירושלים. עכשיו זה הזמן לעבוד קשה ולהוכיח שהיה שווה לחכות. אני יודע לאן הגעתי ומודע לרמת הציפיות. בית"ר זה מועדון גדול עם קהל ענק ונפלא. מקווה להיות שותף בקבוצה שתסב כבוד לקהל", אמר החלוץ.

שבוע בדיוק לפני המשחק מול מכבי חיפה ואוהדי בית"ר ירושלים, שנהנו מהתצוגה של הקבוצה שלהם בתיקו מול הפועל ב"ש בחוץ, מתחילים לצאת מהאדישות של תחילת העונה. עד הבוקר הבטיחו את בואם לטדי כ-4,600 אוהדי בית"ר, מתוכם 1,700 מנויים לאחר שאמש נרכשו כ-500 מנויים.

"יש ביקוש גדול ואנחנו משריינים לחיפה יציע שלם. אם הם יתמכו בקבוצה וילוו אותם לטדי, הם יקבלו יציע של 9,000 מקומות, אם לא אז הם יקבלו יציע של 4,500 בלבד", אמר יועץ השיווק של בית"ר, אבנר קופל. "אני מעריך שיהיו 25 אלף אוהדים. אם יבואו הרבה מחיפה, ננסה לסייע לאוהדים בהסעות מרכבת ישראל היישר לאצטדיון".

מחירי הכרטיסים בקופות האצטדיון יעמדו על 90 ש"ח למבוגר ו-45 ש"ח לנוער/ילד, כאשר במכירה מוקדמת יצטרכו האוהדים לשלם תוספת עמלה. אגב, לפני פתיחת המשחק תערוך בית"ר י-ם טקס לשני חללי צה"ל, אוהדי הקבוצה שנהרגו במבצע 'צוק איתן'. למשחק הוזמנו משפחות החיילים. אישור לקיום הטקס ניתן מצד מנהלת הליגה.

הבעלים אלי טביב עושה מאמצים להגיע למשחק, אבל טרם נתן את תשובתו הסופית. בבית"ר שלחו הזמנה לראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, שכזכור לא נמצא ביחסים חמים עם בעלי בית"ר. במועדון הסבירו שההזמנה נועדה על מנת לחמם את היחסים בין השניים, שנמצאים כרגע בנתק.

במישור המקצועי, עוזר המאמן אורי אוזן יגיע היום לאצטדיון סמי עופר כדי לצפות במכבי חיפה. קורצקי ואוזן היו מרוצים מהמשחק ומהמחויבות של השחקנים בבאר שבע. שלומי אזולאי לקח קשה את ההחמצה שלו במהלך המשחק ורשם בדף הפייסבוק שלו שורה מתוך השיר של שבק ס': "הדרך ארוכה ומפותלת, אני נופל וקם". על אף שישנו עוד זמן עד המשחק, לקורצקי ישנה התלבטות אחת כרגע והיא בין עומר אצילי לעומר נחמני.